Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyen egy "ronda" férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen egy "ronda" férfi, ha a "szép" nőknél esélyes sincs, hisz miért érnék be vele, a "ronda" nők meg azt gondolják, hogy csak pótlékként tekint rájuk, és ezért utasítják vissza?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Szép nőknél nincs esélye.


Aki kevésbé az, az pedig nem kell.


És mindemellett nem is gazdag, csak egy átlagos polgár.


Noss marad egyedül.


Vagy vár a csodára ami talán 1x eljön.

2022. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Aki kevésbé az, az pedig nem kell."


Nem erről van szó. Csak akik kevésbé azok, meg vannak róla győződve, hogy ők csak azért kellenének másnak, hogy legyen kit dugni, és ezt a rögeszmét nem tudod kiirtani az agyukból.

2022. máj. 24. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én ronda nő vagyok, de nincs ilyen rögeszmém. Ha egy férfi engem akarna, akkor pont, hogy azt gondolnám, sokadlagos neki a testi vonzalom és a szex, inkább a belső értékek érdeklik.
2022. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Meglepődnél a szép lányok mennyire magányosak. Sok ismerősük barátnőjük van,de vágynak eg férfire aki mint bástya mellettük van és a gondolataihoz hű, határozott vezető személlyiseg kell nekik.

Én is csúnya,duci,kancsi srác vagyok mégis valami isteni csoda folytán olyan barátnőm van,hogy rajzolni sem lehetne ilyet.

Amikor valahova megyünk nemhiszik el,hogy a párom. Kiderült,hogy a nagy erős emancipált nő bizony szeret főzni,sütni, bringázni. Volt olyan barátnője aki azt sem tudta,hogy tud bicajozni.

Nem szabad piedesztálra emelni ám senkit.

A kevésbé vonzó lanyoknak is pontosan ugyan az az igényük, csupán ők tudják,hogy mennyire nehéz társat találni. Alkalmi partnert nem nagy ügy,de egy társat...


Végső tanácsom. Próbálj azonnal dönteni. Felejtsd el a nemtudom,talán,lehet,meggondolom dolgokat. Igen,nem létezik. Legyél barátságos és nyitott. Határozott és irányító próbálj lenni. Nem paracsolgató csak irányító. Fog meg a kezét, légy bevállalós. Nincs mit veszíteni.

Próbalj meg úgy gondolni a vsajokra mint egy régi barátra akihez odamész. Akkor látják,hogy nem félsz nyitni.

Hihetetlen sok nő nyitott a személlyes ismerkedésre akár spontán is. Lehet 500nőnél.fogsz bepróbálkozni es az is lehet,hogy csak 10randevúd lesz,de garantálom addigra olyan magabiztos leszel,hogy bárkit leszólítasz gond nélkül.

2022. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Ritka és üde kivétel vagy. :)

2022. máj. 24. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:
De szép nőként meg attól félhetsz, hogy csak a tested kell. Ez attól függ, te milyen ember vagy. Ha te olyan vagy, aki magát az embert is szereti, az érezhető.
2022. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

"Én is csúnya,duci,kancsi srác vagyok mégis valami isteni csoda folytán olyan barátnőm van,hogy rajzolni sem lehetne ilyet"



Nem mindenki sci-fi rajongo itt a GYK-n :)



"Próbalj meg úgy gondolni a vsajokra mint egy régi barátra"



Aztan tipli a friendzone-ba, de izibe, mikozben a csaj osszejon valami sittes, szotyikopkodo alakkal, hogy legyen egy kis drama.....



37F incel

2022. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

"Én is csúnya,duci,kancsi srác vagyok mégis valami isteni csoda folytán olyan barátnőm van,hogy rajzolni sem lehetne ilyet."


Ez lehet, neked jó, de másik oldalról van egy kívül-belül csodás lány, akinek csak egy randa sekélyes féreg jutott.

2022. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fejlesszen önismeretet.

Ne higyje azt, hogy ő egy öntudatlan gép egy testben, hanem vegye észre, hogy ő egy SZEMÉLYISÉG.

2022. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!