Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudjam megbocsájtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam megbocsájtani magamnak, hogy addig várattam magamra azt az embert akit mindennél jobban szeretek amíg továbblépett másvalakivel?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nem működő, látszatházasságomat túl sokára zártam le, eközben ő sokáig várt rám, de egyszercsak elege lett ebből, pont mikorra teljesen elszántam magamat

2022. máj. 25. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus szeret....hamár a nő nem is.
2022. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy levonod a tanulságot, és soha többet nem követed el ezt a hibát. Bölcsebbet nem tudok mondani.
2022. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel !

Lesz élet nélküle is.

2022. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a cipődben járok.
2022. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. A büntetésed már megkaptad, nélküle kell élned. Szerintem mondjuk megérdemled, de fölösleges haragudni magadra, elég lesz maga a szívás.🤷🏼‍♀️
2022. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Idővel jobb lesz és talán túl fogod tenni magad rajta,de nem egyik napról a másikra!


Én a másik oldalon állok nőként,én vagyok az aki vár és vár,rendületlenül,szerelmesen.

Nem harmadikként léptem a képbe,más ok miatt alakult így,de bevallom őszintén,nem vállalnám be mégegyszer,soha!Amilyen szép a szerelem és boldoggá tesz,a sokszor céltalannak tűnő várakozás annyit ki is vesz belőlem.Szép lassan megöli a lelkem!

2022. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Ugyanez. Annyit vártam, hogy kiégtem.


Én azért a Kérdezőt is megértem. Nem olyan könnyű lezárni egy házasságot...


Muszáj leszel túllépni. Tanulj nyelveket. :D Én ezt csinálom most.

2022. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!