Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eshet valaki úgy szerelembe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eshet valaki úgy szerelembe, hogy depresszíós?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárja ki egymást a kettő. Sok embernek segít is kigyógyulni egy kapcsolat. De az biztos, hogy sok türelem és empátia kell. Viszont az is szükséges, hogy nem tolerálni kell teljes mértékben, hanem elérni, hogy ő akarjon gyógyulni és maga miatt nem más emberért.
2022. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtörténhet, csak gyakran összekeveredik a figyelem megélésével.
2022. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

nem nagyon, mert az épp arról szól, h. nem érzel semmit, nem érdekel semmi és nem tudsz figyelni senkire és semmire.

nekem papírom van arról, h. depressziós vagyok, és szingli, és nem is kéne most senki.

2022. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nálam pont fordítva szokott lenni. Szerelembe esek, és attól leszek depressziós. Fordítva még nem próbáltam 🤷🏼‍♀️
2022. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én depressziósan még sosem voltam igazán szerelmes, csak "értékelni" tudtam hogy valaki komolyabban törődik velem.
2022. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár szinte halálra.is van ítélve a dolog... egy depressziós embert vagy élből visszautasítanak, vagy szép lassan tönkreteszi a kapcsolatát a lelkibajával. Aki nem áll készen egy kapcsolatra, az ne kezdjen bele.

A depressziós embernek.előbb magával kell megküzdenie,kilábalni a depresszióból, szakember segítségével.

2022. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt,viszont nagy valószinűséggel halálra is van ítélve a kapcsolat.

A depressziós fél amíg magában helyre nem tudja rakni a dolgokat nem tud teljes mértékben a szerelemre koncentrálni.

A másik fél részéről pedig,megértésre,türelemre és hosszú,hosszú várakozásra lesz szükség.Kérdés ki fogja e bírni,mert a céltalannak tűnő várakozás rövid időn belül lélekölő és reménytelen.

2022. máj. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért a depresszió formája mértéke sem ugyan az. Az emberek kerülése váltotta ki depresszió és a komoly mentális betegséges depresszió között vannak szintek .
2022. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!