Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után pár héttel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után pár héttel váratlanul az ex átküldött néhányat a régen neki küldött fotóimból és megkérdezte hová lett aki ezeken a képeken volt, mit akarhatott ezzel kommunikálni felém?

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon óvatosan, finoman kommunikál, fogalmam sincs mit akar.

2022. máj. 30. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ex nő vagy férfi?
2022. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk se hogy te miért itt varsz exakt választ erre a próbára
2022. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy megváltoztál (vélhetően hátrányodra), már nem az vagy, aki akkor voltál, amikor azok a képek készültek. Ha ugyanaz lennél, mint amikor a képek készültek, szerintem lenne még esélyetek egymással. ;)
2022. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Azt jelenti hiányzol, de ez a jövőre nézve semmit nem jelent!

Örök igazság, ami nem megy, azt nem kell erőltetni, hiába próbálja meg az ember 100x, 101-jére sem fog sikerülni.

2022. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az ex a no, es csalodott a szakitas miatt. Nem, nem akarja veled ujra kezdeni, ha erre iranyult a kerdes. O a regi enedet szerette, ahogy megismert, ahogy az elejen viselkedtel, ahogy bantal vele stb. A mostanit meg ki nem allhatja. A kerdes arra iranyul, hogy miert valtoztal meg ennyire? Mert jozan esszel nem foghato fel egy ekkora valtozas. A valasz meg az lenne, hogy valojaban sose voltal olyan, de a kapcsolat elejen meg erot vettel magadon es eljatszottal egy szerepet. Onvizsgalatott tartott, igyekezett, megtett minden magatol ertetodo dolgot es nem volt eleg. Ez viszont szamtalan megvalaszolatlan kerdest vetett fel. Ez is egyike azoknak.
2022. máj. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az ex férfi
2022. máj. 30. 18:02
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

5-ös Szerintem te nő vagy, mondom ezt nőként, és én meg egy férfiagyú nő vagyok.

Számomra nyilvánvaló volt, hogy az ex férfi a kérdésfeltevésből, férfiak nem küldenek képeket magukról, hacsak nem a farkuk a téma.

Nem örökbecsű tanulságot akar az ex levonni, csak a csalódását kifejezni, és azt, hogy még mindig nyitott, mindenre is.

2022. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipp volt, mellement.
2022. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzol neki és valószínű a régi képeidet nézve nosztalgiázott, hogy abban az időszakban milyen jól megvoltatok és ezért a kérdés, hogy hova lett az a nő akivel akkor volt.
2022. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!