Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár hetes kapcsolatom van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hetes kapcsolatom van, kiderült, hogy a párom üzeneteket vált azzal akivel 2 hónapja szakított és még egy találkozót is megbeszéltek, hogy leülnek beszélgetni, mennyire hihető, hogy ez csupán egy baráti beszélgetés lesz csak?

Figyelt kérdés
Sokáig voltak együtt, nagyon szerették egymást, sírva, ölelkezve zárták le pár hónapja.

2022. jún. 3. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mernék jobban belemélyedni egy ilyen kezdődő kapcsolatba, ahol a másik fél még erősen visszafelé kacsingat.
2022. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok jót nem jelent. Kérdés, hogy ez a hátad mögött folyt és véletlen derült ki, vagy teljesen nyílt volt veled a párod, és mondta, hogy esetleg találkozna az exével megbeszélni valamit, ha neked belefér? Mert ha utóbbi, akkor azt mondom, korrekt, ha sunyiskodott, akkor viszont húzzon vissza az exhez és ne rabolja a te idődet.
2022. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A hátam mögött ment a beszélgetés érdeklődtek egymástól, hogy kinek van párkapcsolata.

Kacsingatójelekkel, szivekkel teli beszélgetés, de baráti stílusban arról, hogy leülnek beszélgetni kivel mi van, ráadásul a régi párja lakásán találkoznak.

2022. jún. 3. 13:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent sok jót, ez így nagyon nem hangzik jól. Még érzelmei lehetnek az exe felé, én nem élném magam bele ebbe a kapcsolatba.
2022. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel szakítok és nem akarom újrakezdeni, akkor nem találkozom vele, főleg nem 2 hónap után.

Nagyon jóba voltak, baráti beszélgetés lesz csak - lehet köré ideológiát gyártani.

Nyilvánvaló, hogy felfogja őket kavarni a viszont látás.

2022. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Téged itt csúnyán kihasználnak. Azonnal szakíts, hogy a "párod" bűntudat nélkül szexelhessen a volt "párjával".
2022. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam exszel de nyilvános helyen.
2022. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja szakított és veled már pár hete összejött? Neked ez nem volt gyanús? Egyértelműen nem tudott ennyi idő alatt túllépni.
2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Lakásra mennek? 😃

Nem beszélgetni akarnak... 😅

2022. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy tűnik, hogy nincs túl az exén. Csak akkor nem értem, hogy miért kezd bele egy új párkapcsolatba? Olyan esetben tudom megérteni, ahol van közös gyerek (aki még kicsi), és azért kell tartani a kapcsolatot.

" a régi párja lakásán találkoznak", ezt is meg lehetett volna oldani egy nyilvános helyen (étterem, kávézó). De ez az egész nálam nem igazán férne bele egy párkapcsolatba.

2022. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!