Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem egy rossz párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy rossz párkapcsolatban lévő Hölggyel, megszerettem, jó minden Vele, beszélgetések,szex… 2x is lebuktunk a párjánál! Kérdésem hogy mennyi az esély, hogy kilép a régi kapcsolatból? Mondta,hogy szeret,csakgyengénekérzi magát hogy kilépjen

Figyelt kérdés
Helyre tudják ezt még hozni?

2022. jún. 6. 17:19
1 2
 1/11 Crisopher ***** válasza:
71%
Én a helyedben dobnám
2022. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Azta mekkora papucs a parja meg a szerető is🤣
2022. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is eltűröd ezt, a párja is eltűri ezt, akkor minek változtasson?
2022. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1% alatti.

Tapasztalatból mondom: a hasonló lelkületű hölgyek szinte SOHA nem fognak a posványos, de stabil kapcsolatukból kilépni. Ámít persze téged, hogy szeret, de amikor arra kerül a sor, hogy ezt tettleg is bebizonyítsa, akkor sorra kerülnek elő a kifogások.

Te neki csak egy pótlék vagy. Arra vagy jó, hogy megkapja tőled azt, amit a kapcsolatában nem kap meg. De soha nem lesz együtt veled.

2022. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lenne elválni.
2022. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg 1% alatti az esély... ha el is válik, akkor sem feltétlen veled jön majd össze, mert szabadságra fog vágyni, ha a férje ezt nem engedte neki... pont ebben vagyok, 2 év szeretősdi után... hidd el, nem jó szeretőnek lenni, nem éri meg. Csak akkor, ha nem szeretsz bele, ha igen ott minden elbszódik.
2022. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit tud ez a nő! 😂
2022. jún. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer lebukott a csávó előtt és az a kérdés, hogy a csaj fog-e szakítani? Asszem, inkább visszafekszem aludni.
2022. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazi alfanőstèny a csajod :D
2022. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, együtt is laknak, és el kéne költöznie. Te hajlandó lennél befogadni pár nap ismeretség után?
2022. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!