Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha egy nő smsben,emai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő smsben,emailben,levélben keres bármilyen kapcsolati probléma, kérdés, téma miatt, amire ő is nehezen vette rá magát, miért nem válaszoltok ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretnek irkálni. Azért annyit nyugodtan válaszolhat, hogy személyesen beszéljétek át.
2022. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem keres társat és nem tudja, hogy neked mennyire nehéz volt írni.
2022. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2 : olyan sztorikra gondolok, ahol tudja ezt az illető, hisz egyértelmű és fajsúlyos helyzet, amire kellene reagálni.Rengeteg ilyenről hallottam és sok ilyen tapasztaaltom volt személyesen és ismerési körben is.


Én meg nem szeretek házimunkát végezni és matek szigorlatra tanulni, mégis muszáj. Miért csinálják ?

2022. jún. 13. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Viszont neked fontos a matek szigorlat.

Lehet, az úriembernek annyira nem fontos sem a leveled, sem te, hogy megerőltesse magát és válaszoljon.

2022. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert a komoly dolgokat nem egy kib.ott levélben kell megbeszélni, hanem személyesen.


Vagy majd amikor már együtt éltek is üzengetni fogsz neki, ha nyűgöd van?

2022. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mégis ha feljön az ember erre az oldalra, vadidegen emberek irkálnak egymásnak orrba-szájba, számukra egyáltalán nem fontos témákban. A saját életükben ezek szerint sokan elodázzák, ha ilyen helyzet adódik.
2022. jún. 13. 15:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, akinek írtál, ide nem irkál. Férfiak nem igazán szeretnek csetelni se.
2022. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nekem, ha azt a férfit te tényleg érdekelnéd akkor se perc alatt válaszolna. Lehet látni ha egy férfi "töri magát" egy nő miatt, mert érdemesnek tartja rá a nőt. Ha az illető le se sz*r téged, akkor nem vagy fontos neki. Vagy csak sokadik vagy a sorrendben a munkája, anyukája, kutyája, macskája, haverjai, munkatársai, hobbija stb, stb után.
2022. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok paraszt, mindig válaszolok, ha írnak nekem. Ha mást nem is, akkor azt, hogy majd megbeszéljük este.
2022. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8 én ennekn általában az ellenkezőjét tapasztalom a való életben. Nyilván nem csak magamon.
2022. jún. 13. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!