Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta irkálok a volt munkatársammal és már az első perctől fogva odáig vagyunk egymásért. Én fel mondtam hogy nem találkozunk de később írt és azóta irkálunk. Szokszor kértem ne írjon mivel én együtt élek a barátommal. De azt mondja nem bírja ki nélkülem.. Így valamelyik nap is rám írt hogy sajnálja de hiányzom és nem bírja nélkülem. Így 4 órán át beszélgettünk! De már napok óta nem ír.. Akkor most mégis mivan. Mégis ki bírja. Vagy csak szédíteni akar de nem gondolja komolyan.

2022. jún. 13. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként írok, de hónapok alatt egy randira sem hívott el? :/
2022. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Hmm. Együtt élsz a barátoddal, de közben odáig vagy egy másik csávóért és írkálsz is vele. Wow. Azért ez nem semmi. Tudom, sokat nem érek vele, de sajnálom, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni ilyenkor. Egy kicsit sem szégyenled magad?
2022. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kedves 2#. Helyzet a következő a párommal nincs minden rendben ugyanis már évek óta könyörgöm hogy menjen orvoshoz mivel nem jön össze a baba. Én már voltam többször minden rendben azt mondta a doki további nagyobb vizsgálatot csak a párom eredményei után csinálhat..De ő már 6 éve nem képes orvoshoz menni. Pedig Hereviszer sérve volt elmondása szerint gyerekorában amit a drága szülei úgy hagytak.. Ezért már egy ideje gondolkodók váltani.. Közöltem is vele vagy orvos és baba vagy el hagyom. Úgy tett várjak még 1-2 évet akkor lesz alkalmas. De nem hajlandó lombikozni..
2022. jún. 13. 19:35
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
1.s Én szívesen elhivlak randira. Ha érdekel írj és megbeszéljük.👄
2022. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül vele írkálsz?

Nos ha azt érzed hogy inkább mással lennél mert neg van a szikra, rendesebb jobb képűbb vagy akármi egyébb okokból, és a jelenlegi kapcsolatod a jéghegy felé tart vagy egy időzített bomba vagy egy garantált negativ tendencia akkor ne várj sokat mert az élet csak ideig óráig nyit meg bizonyos kapukat utánna ki tudja lesz e még lehetőséged hasonló valtozásokra..

2022. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
#3 Teljesen felesleges a magyarázkodásod. Tök mindegy, hogy miért romlott meg a kapcsolatod, te már nem akarsz semmit a párodtól, mégis vele vagy és mással kavarsz a háta mögött. Úgy is fogalmazhatnánk, hogy keresed az új kapcsolatot, de amíg nem jön össze, addig is jó a párod. Nem érzed úgy, hogy ez rohadtul inkorrekt? Sokkal egyszerűbb lenne előbb lezárni a jelenlegit és utána ismerkedni!
2022. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Én is lepontoznám a kérdezőt. A 2-es és 6-os válaszadóval értek egyet.
2022. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

"Ezért már egy ideje gondolkodók váltani.."

Egy vicc vagy, már ne haragudj..

Együtt vagy a barátoddal, a háta mögött más palival irkálsz. Ez egy ilyen "ha nincs ló, jó a szamár" szituáció.

2022. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8#szerintem ez nem így van. Hiszen percek alatt találnák egy csomó másikat! De mivel 8.éve és 6. Hónapja vagyunk együtt így nem könnyű csak úgy itt hagyni mindent. És egy csomó szor fel hoztam a válást de hallani se akar róla.. Azt mondja ő imád és nem akar nélkülem élni... Akkor miért nem képes orvoshoz menni úgy tett minek gyerek csak hogy cipeljük minden hová magunk után csak a baj van velük..
2022. jún. 13. 20:03
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Attól még gerinctelen dolog más fickóval írkálnod.
2022. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!