Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen jöttetek rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jöttetek rá, hogy már az is szerencsés ember, aki életében egyszer lehet úgy igazán szerelmes és a való élet nem sok szép szerelmes történetből áll, mint a filmekben ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen amikor véget ért az első szerelmem (10+év).

Erősen kétlem, hogy lesz hasonló. Egyrészt, mert az ember teljesen más kritériumok alapján választ a 30-as évei közepén, mint alig 20 évesen.

Másrészt én sem leszek már többé az a naív fiúcska, mint voltam akkor.

2022. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magasabb ligában gyakoribb
2022. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Még élek, ki tudja, mit hoz a jövő? Miért temetném magam már előre, akkor is, ha sikertelennek érzem magam szerelem terén?
2022. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
24 évesen jöttem rá végleg, hogy igazi szerelem valójában nem létezik, mert a nők sajnos csak genetikai alapon választanak, és a genetikából semmi nem következik ami mélyebb, spirituális vagy emelkedettebb lenne, akármilyen értelemben. A nők miatt kizárólag az ösztönvilág kiszolgálása lehetséges, én ezért megvetem és lenézem a nőket.
2022. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem elég, ha csak egyszer az életben éled meg az igaz szerelmet?
2022. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

#4


Na mert ez a hozzászólás aztán mély es spirituális volt:)

2022. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Én ahogy idősödtem, úgy lettem magabiztosabb és tapasztaltabb a másik nemet illetően, jobban felvállalva is az érzéseim, ezáltal egyre inkább hiszek a szerelemben, s találom is meg könnyebben.
2022. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meg nem jottem rá..


Wn azt látom hogy családok mindemhol családi házak mindenhol, házasságok, szerelmek, én meg egyedul halok meg magányosan

2022. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a szerelem? Az a baj, hogy nem tudhatod, mert mindenki másképp értelmezi! Egyszer egy nőtől pl azt hallottam, hogy annyira szerelmes a pasiba, hogy minden nap csak a szex jár az agyában vele kapcsolatban. Masnak lehet ez meg csak nemi vágy...
2022. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40 fölött. Nekem is az első, igazi, nagy szerelem volt a meghatározó(6 év) . Soha többé nem éreztem azt az érzést. Gondolom már nem is fogom. Megnősültem, elvettem egy lányt már rég, szerettem is, nem mondom, de nem úgy, az más volt.
2022. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!