Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan férfibe, aki nem tetszik. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Gondoltam adok esélyt a kedves srácnak, aki nem az esetem.


Nem kerültem korábban a közelébe sose, mert a baráti társaságnak a másik részébe vagyunk inkább, szóval ilyen ismerős ismerőse. Ritkán is találkoztunk, mert csak a nagy eseményeken voltunk mindketten ott. Aztán randira hívott, amikor egy este nagyon berúgtunk és jól éreztük magunkat. Akkor egészen jó arc volt, azt már amúgy is tudtam, hogy kedves, aranyos. A randin cuki volt nagyon, és amikor csókolóztunk minden megváltozott. Tudom, ilyen tök meseszerű az egész, de jól esett, volt kémia vagy nem tudom. Aztán többször találkoztunk és most már egyértelműen szerelem. Külsőre amúgy alapvetően nem az esetem és mások szerint sem helyes a srác. Most már aranyosnak látom.


Na a kérdés: ha elmúlik a rózsaszín köd lehet, hogy kiábrándulok a srácból? Nektek volt ilyen, mi volt néhány hónappal később, amikor már nem voltak olyan hevesek az érzelmek? Vagy az, hogy meg tudjuk beszélni a dolgokat és működni fog segít abban, hogy ne legyenek ilyen gondok?


2022. jún. 22. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

19 éve vagyok egy olyan férfival "aki nem tetszik".

Leszarom, hogy másoknak mi (volt) a véleménye! Számomra a mai napig nagyon vonzó, és nem csak a belső tulajdonsági miatt, a külseje is vonz.

2022. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 évvel ezelőtt belezúgtam egy olyan srácba, aki semmilyen szempontból nem volt az esetem (őszinte leszek: csúnya volt, és alkatra is előnytelen). Nem jöttünk össze, de a mai napig gondolok rá.


Már rájöttem azóta, hogy a szerelemnek nincs igazán köze ahhoz, hogy ki az esetem és ki nem.

2022. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne.

Többször éreztem kémiát, olyan férfiaknál akinél logikusan láttam, hogy mondjuk ki.. ronda...

De engem valami megfogott.

Lépj túl ezen és kész. Neked vonzó onnantól mindegy.

2022. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy mindenképp próbáld meg vele. Az a legjobb jel, hogy akkor is vonzónak találod, ha nem tetszik külsőre. Mert ez azt jelenti, hogy sokkal mélyebb, sokkal több közös van bennetek, és ez jobban összetart.
2022. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!