Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem szerelmes belém de vonzódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Nem szerelmes belém de vonzódik irántam keres sűrűn sokat randiztunk már volt köztünk szex is de önző és nem szeretne komoly kapcsolatot én nagyon szeretem mondtam neki most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem értem őt ...

#Vannak érzései de nem akar komoly kapcsolatot élni akar!!!
2022. jún. 22. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret, önző nem akar kapcsolatot

Tehát használ te meg ugrás mert érzései vannak... dehogy vannak

2022. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Az az önzés ebben a sztoriban, hogy "elfelejtett" előre szólni, hogy nem akar kapcsolatot. Lehet a szexkapcsolatot is "jól csinálni" - KIZÁRÓLAG konszenzusok mentén. Ez pedig az esetetekben sajnos nem valósult meg.


A hogyan tovább kérdéskörére... Nyilvánvaló, hogy ez neked így nem fog menni. Többre vágysz, többet akarsz. Javaslom, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot.

2022. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő elmondta, hogy hogyan érez. Előre szólt, hogy nem szerelmes, csak van veled. Azt te döntöd el, benne maradsz ebben, és szenvedsz még bizonytalan ideig, vagy kidobod, és lezárod.
2022. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sok vagy neki
2022. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es:Szia igen már mondta többször kicsit sok vagyok neki elég érdekes kifejezés ..ha azt mondom neki 3nem találkozott nap után hogy hiányoztál na erre is szokta néha mondani hogy most kicsit sok vagy ... elég érdekes dolog ez ...nem?
2022. jún. 22. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb hashtag amit valaha làttam.


Gondom a szerző mögött hatalmas értelmi és érzelmi intelligencia van.

2022. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sok vagy neki akkor már igen ez is sok neki a sok tetejébe.
2022. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Okos öntisztító puncis matrac vagy neki, de a semminel jobb es erre a kis időre elvisel

Ebbol sose lesz tobb meg akkor se ha teherbe esel. Sot egy ido utan erre is rafog unni plane h jon egy olyan aki jobban a ,, fogara /vagy faszara“ valo es erdekesebb.

Kezdj el latni vegre, h itt te sosel leszel fontos es amint tovabb ad rajtad te ki fogsz keszulni es osszzetorsz. Nem jo ez igy meg arra a rovid idore se mig egyutt vagytok. Mert csak nagyobb es nagyobb urt hagy majd benned es egyre nehezebben fog visszaszukulni ahohy tellil az idő.

2022. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a pasival csak dugni tudsz, másra nem jó. Élvezd ki, amíg tart, vagy hagyd ott... más lehetőség nincs.
2022. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!