Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy magyar fiunak megtetszhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magyar fiunak megtetszhet egy olah cigany lany?

Figyelt kérdés

Tetszik egy magyar fiú, de nem tudom tetszenék e neki.

Egy olyan olah cigány lány, aki mindig szoknyában van, fenékig érő barna haja van, intelligens, tisztelettudó,szolíd, és nem volt még barátja 23 évesen.

Miközben ő magyar, és magyar lányok az ismerősei.

Van esélyem arra, hogy tetszek neki vagy egyáltalán nincs?


2022. jún. 23. 11:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

#20


Biztos jó lehet, teljesen más kultúra , szokásos , csalàdlàtogatás oda-vissza.


Azért a pár percèrt nem biztos megèri

2022. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
75%
Csak nálunk magyarba van ez a hulyeseg ... Kulfoldon a kutyat nem erdekli ha a neger,arab, spanyol,indiai ,kubai stb,,kivel van egyutt . Illetve ez az egyetlen orszag ahol a cigany ferfi az ordog a cigany no az meg az angyalka.
2022. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
33%
40 éves részben cigány ferfikent nem voltam börtönben , nem loptam, nem csaltam , nem verekedtem. Elismerést várok ? Nem mert ez a normális, de sok hofeherke nem tudja ezt sem betartani .
2022. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Kérdés, hogy a társadalmuk befogad-e?
2022. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
80%

#22 jó is az mikor vàllás után a nő harcol a férfival két külön országban a gyerekèrt - micsoda felvilàgosodàs van odakünn.


Itt a cigányság azért elég erősen retegeződik , mert van a legalja, a putrisok akik guberàlnak, vannak a közmunkások akik gyengèn de próbálkoznak, vannak a bűnözők, akik a felesèguket is kint futtatjàk akár ,vannak akik kihasznàljàk a csórokat(csicskàztatas nem tudom mind e bármit ), vannak kereskedők, vannak a vajdàk és egyéb úri cigànyok , illetve a asszimilàlódott cigányok - a legkisebb rèteg.


Ahhoz hogy olyan életet tudjak élni mint most , a legszűkebb rètegből kellene vàlogatnom.Osszes többiben úgy érzem kulturàlisan összefèrhetetlen lenne.

2022. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem jönnél be neki, keress meg!
2022. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
13%
Cigánylányok popsiját szeretném kinyalni. Akit érdekel írjon.
2022. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
96%

#27


🤣a szenny feljött így éjszaka


Megoldható előtte hogy ne fürgyè le?

2022. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
27%

Nincs fajkeveredés.

Pedig a zsidók nagyon szeretnék, hogy eltűnjön a fehér ember. Ilyen keverékek legyenek mindenhol.

Nem hiába nem engednek be senkit a zsidók magukhoz, de Európába szállítják tonna szám a sok majom élősködőt.

2022. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
19%
Én északi típus vagyok, világosbarna haj, égkék szem, csontos állkapocs, fehér bőr. De mégis a latina típus jön be nekem a legjobban, például a cigánylányok.
2022. jún. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!