Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt mar veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar veletek olyan, hogy nagyooon szerelmesek voltatok valakibe, aki szakitott veletek, azt hittetek sosem fogjatok elfelejteni, nagyon szenvedtetek, de aztan a semmibol felbukkant valaki es mintha az elozo nem is letezett volna!?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor en szenvedek szerelmesen egy sehova nem tarto kapcsolatban én megsem lepődöm azon hogy egy ido mupva masba leszek szerelmes aki mellett nem szenvedek.


Kb szomjas vagy, kiszáradás van majd meghalsz, szenvedsz, erre valaki ad inni. Hát johogy feléledsz!

2022. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt, igen. 1,5 évet játszott velem, se vele, se nélküle. Utolsó csepp volt a pohárban, hogy szóltak, látták őt társkeresőn. Bebuktattam, kidobtam. A szívem szakadt meg. De mivel ez már annyira durva volt, mindenképp le kellett zárni, akárhogy is fájt. Ez volt áprilisban. Kb 2 hónap múlva megismertem a most már férjemet. Utána már nem nagyon jutott eszembe az idióta.
2022. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még csak az első szakaszban járok...
2022. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember ezt gondolja, fogalmazzunk úgy érzi is, ha szakít és az húde csodás volt, hogy még egy olyan nem lesz és jajj sosem lépek túl...


De igen.

2022. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon távolról hasonló...


Egy viszonzatlan szerelmem volt, akit próbáltam elvágni magamtól, és nagy segítség volt, hogy jött valaki, akit viszonzottan szerethetek szerelemmel.

10-11 hónapig tartott az a viszonzatlan dolog. Ebből 6 hónap volt, amikor teljesen letiltottam már, és kerültem, amikor csak lehet. Tehát azért elég jól leépült már bennem, és inkább már haraggal gondoltam rá... ezért is tudtam talán újra szerelembe esni.

2022. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van rendjén. Ez egy körforgás.
2022. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt. Kiskamasz kori, egyik pillanatról a másikra elmúló, előtte 1,5 évig plátói "szerelmem" volt... és utána meg úgy voltam vele, hogy "hogy a fenébe szerethettem azt a srácot?.
2022. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az első kapcsolatom után 9 hónapig szenvedtem. Aztán megjelent egy másik srác és ahogy első találkozáskor a szemébe néztem egyből elfelejtettem az előzőt. Pedig azt hittem hogy sosem fogok túllépni rajta.
2022. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó fele nem teljesen így történt. De igen, voltam őrülten szerelmes, és ezt nem a pozitív értelemben értem. Kb megszállott voltam. Egy aránylag rövid kapcsolat után 3-4 évig szenvedtem. Nem is oldódott meg egy csapásra, de idővel fokozatosan nyitni tudtam más felé, akit már egészséges módon szerettem meg. Azóta kiegyensúlyozott vagyok ilyen téren, és boldog.
2022. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kilábalás egy folyamat. Minden lezárás egy új kezdetének az útját nyitja meg. Fáj, beheged, nem tépkedjük fel, nem nosztalgiázunk, nincs értelme. Egy életünk van.
2022. szept. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!