Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tökéletes barátnő? Mit tegyek, hogy a párom, a lehető legjobban érezze, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és szuper pasi. De tényleg, tökéletes számomra és szeretném, ezt vele a lehető legjobban érzékeltetni. Nagyon figyelmes, udvarias, mindig bújik, érzem hogy mennyire szeret és igyekszik mindig a a kedvemben járni. Beszélgetni is szuper vele, mert mindenről van intelligens véleménye és engem is mindig meghallgat. Figyel rám, mindig számíthatok rá, támogat, gyakran lep meg apróságokkal, a szex is szuper.

Én sem vagyok nyűgös, hisztis, ritkán van konfliktus, ha igen, azt is nagy balhék nélkül meg tudjuk oldani. Eddig is ki szoktam mutatni, hogy szeretem, de kíváncsi lennék, hogy még ki minek örülne. Tudom hogy én ismerem a párom, sok mindent csinálok is amiket szeret, de mindent bele akarok adni, olyan tökéletes barátnő lenni, mint amilyen tökéletes fiú ő.

Sütök, főzök finomakat, aktív vagyok szexben, meg szoktam lepni új dolgokkal. Kedves vagyok, türelmes, kedvelnek a barátai, családja. Szoktam vele játszani a kedvenc játékait, megnéztük egymás kedvenc filmjeit. Ti mikből éreznétek még, hogy imád a párotok? Milyen lenne a tökéletes barátnő?



2022. jún. 23. 19:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

10


de miért én vagyok a téma, miért vizionálsz rólam bármit? (egyébként tévesen, nekem nem kell megszakadnom és tökéletesnek lennem, h. működjön a kapcsolatom.)


komolyan azt gondolod, h. irigylésre méltó, amiben élsz? ijesztő... kb. a középkorban volt hasonló divatban, mindent megtenni az uramnak, alázatos, tökéletes asszonykájának lenni...


tényszerűen ezt írtad le a kérdésedben: "Hogyan legyek tökéletes barátnő?"


és nem átvitt értelemben, mert utána folyton erre tértél vissza, a tökéletességre.

2022. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Add önmagad, ennyi.:)


A többi már megvan.

2022. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%

22


szerinted olyannak néz ki kérdező kapcsolata, amiben feloldódhat, felszabadulhat és önmaga lehet?


LOL

2022. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#10 nemm mondtam hogy irigylésre méltó, megint belemagyarázás. Szerencsére nekem sem kell beleszakadnom semmibe, a akapcsolatom működik. Az hogy törődünk egymással nem beleszakadás, hanem alap dolog. A tökéletességen egyedül te lovagolsz, és te vizionálsz rólam és a kapcsolatomról mindnefélét. Miért lennék unalmas és alázatos, ki mondta, hogy mindent meg akarok tenni? nehezedre esik felfogni hogy KIS KEDVESSÉGEKRE gondolok. HA neked neéz megsütni eg sütit, a párodnak meg nehéz meghívni téged egy kávéra, és ettől máris rabszolgák lesztek akkor saNjállak, de ez a te szegénységi bizonyítványos, hogy azt hiszed, hogy egy nő csak úgy lehet kedves, hogy behódol. Szerencsére vannak olyan nők,a kik nem megkeseredett hárpiák s úgy istudnak figyelemsek törődőek lenni, hogy önállóak és határozottak, Szar lehet, hogy neked ez elképzelhetlen és felfogni sem sikerül. A rabszolga témáról meg akadj le, mert még mindig kis figyelmességekről van szó, amit sok ember a barátainka, családjának is megtesz. szar lehet hogy neked már a kedvesség is rabszolgaság, naygon megkeseredett és befásult lehetsz, ha neked egy kedves ember máris unalmas. Segítek: a kettő nem jár együtt
2022. jún. 23. 21:23
 25/31 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, mondom az enyém működik, mert egalitárius és felszabadító kapcsolat...


rólad viszont tényleg nekem is a stepfordi feleségek jutnak eszembe...


az is elgondolkoztató, mennyire ismered a párod, ha vadidegen emberektől kérsz tanácsot hogyan kényeztesd.

általában az ember ismeri annyira a párját, h. tudja, meg ez teljesen egyénfüggő, látatlanban senki nem tud neked mondani semmit, másrészt ilyenkor kéne kommunikálni, és a csávódtól megkérdezni, minek örülne...

2022. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
+1 a szeretetnyelvekre. Másnak nincs is értelme ebben a témában. Tudományra alapozott, működik.
2022. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"Hogyan legyek tökéletes barátnő? Mit tegyek, hogy a párom, a lehető legjobban érezze, hogy szeretem?" Ez így magában azért tényleg elég megfelelési-kényszeresen hangzik és sok pasi pont ettől menekül, ha a nő le akarja kötelezni és csak ad és ad és már csak őt tükrözi, de eltűnik az az önálló, érdekes, felfedezhető személyiség, akibe beleszeretett. (Persze fordítva, azaz papucs férfiben is van ilyen.) Tehát nem feltétlenül jó, ha minden elejtett félmondata rögtön megvalósításra kerül. Meg az ember nem is tud sajnos nonstop boldog lenni (ez is tudományosan bizonyított), néha sajnos dráma is kell meg akadályok, mert ha mindent tálcán kap, az a baj, hogy unatkozik :D

Ha szerinted te nem ilyen vagy, akkor meg csináld úgy, mint eddig, hisz mondod, most működik. Te ismered a párod, mit szeret benned, tőled. Írták ezeket a szeretetnyelveket - szerintem ez annyiban biztos jó, hogy amellett, hogy jobban megismeritek egymást, figyelj arra, ne azt add, ami neked hiányzik, vagy csak jól esne, mert sok kapcsolat félresiklik ezen. Mint amikor szülinapra azt veszel, amit te szeretnél kapni. (Tipikus a nekem hiányzik a szex, ezért "ráhajtok" a páromra, de ha neki épp valami más területen van hiánya, akkor hiába ajánlgatom és csak konfliktust generál az ajándékom visszautasítása. De lehet terhes a túlzásba vitt lelkizős beszélgetés vagy élményhalmozás vagy a másik etetése is.) És igen, általában megvan, hogy ki milyen típus nagyjából. De azért mindig az a "sürgősebb", ami épp régebben volt, tehát ez változik. Persze itt is felmerül, hogy ezekre csak ennyire tudatosan figyelve tud működni, akkor kompatibilis-e az adott pár... nem tudom, itt is vannak, akik a spontaneitásban hisznek, mások meg a tervezésben.

2022. jún. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo, te egy ritka kincs vagy, nagyon jol csinalod, hidd el hogy az atlaggyakoris hulyegyerekek neked epito tanacsot nem fognak tudni adni mert a cipofuzodig se ernek fel.


Csak igy tovabb hajra.

2022. jún. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28: és te miért nem adsz építő tanácsot? Csak a kérdesre nem válaszoltál.
2022. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%

28


Engem a hideg kiráz kérdezőtől. Egy lihegő pincsikutya jut róla eszembe, aki nyáladzik, meg ugrál az ember lába körül, és a fél veséjét odaadná egy buksisimogatásért.

Pszichiátriai eset.

2022. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!