Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám ezt a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urialma kérdése:

Hogyan tudnám ezt a számomra fura helyzetet normálisan, illetve úgy lereagálni, hogy az nekem is jó legyen?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy egy évet voltunk együtt. A kapcsolat legelején én voltam az, aki csak azért járt ki vele, mert megsajnáltam, ő odáig volt értem már akkor is. Következett a nyár, amit végig együtt töltöttünk, a munkája miatt 3 hónapig egy lakásban éltünk, csak mi ketten, ilyenkor szerettem meg őt nagyon. Mivel az apjánál dolgozott, ezért én is besegítettem, nagyjából ugyanúgy dolgoztam, mint ő, viszont nem kaptam érte semmit. Suli utolsó évét mikor elkezdtük, minden nap jártunk ki, hétvégén meg sülve-főve együtt voltunk. Hétvégén mindig kitakarítottam náluk, kaját készítettem a családjának, mint ahogy nyáron is csináltam. Ahogy közeledett a tél, egyre többet szidott, próbálta azt elérni, hogy érezzem magam nála kisebb rangúnak, meg kb. mindenért én voltam a hibás. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy ez nem oké, de nem ment, mindig mikor felhoztam ezt, ideges lett és kiabált. Szünetet tartottunk, de minden egyes szünet vége az lett, hogy sírva jött oda hozzám, hogy neki mennyire hiányzom és mennyire szeret. Nekem vaj szívem volt/van, mindig megbocsátottam neki. Idővel egyre kevesebbet találkoztunk, a barátaival járt ki inkább. Érettségi előtt rengeteget segítettem neki a tanulásban, mert pár tantárgyból eléggé el volt maradva, ezért megint kezdtünk több időt tölteni egymással. Ahogy lejáratak az érettségik megírta nekem üzenetben, hogy ő kicsit unja a kapcsolatot és szeretne a nyáron szabad lenni. Annyira nem éreztem fernek, hogy ezt üzenetben kaptam meg, hogy megkértem, élőben is mondja el. Mikor eljött, annyira sírt, hogy konkrétan abból állt az egész, vígasztaltam egész végig. Teltek a napok, direkt olyan helyre járt, ahova én mentem. Kérte, hogy találkozzunk, én belementem, mert az egy év alatt már olyan volt, mint a testvérem, persze szerelmes is vagyok belé. Ahogy beszélgettünk mind próbált megcsókolni, ami sikerült is neki. Viszont akkora zűrzavart okozott nekem ezzel a fejemben, hogy végül is ő szakított, mégis ezt csinálja. Mikor próbáltam vele letisztázni, hogy akkor most mi is van, azt a választ kaptam, hogy ő nagyon szereti a lelkem, de szabadságot akar, viszont a csók, meg a többi.. az úgy jön neki. Szakítás után még mindig becézget, folyamatosan akar találkozni. Jelezném, hogy én se nem az az ultra féltékeny típus, se a "legyél velem minden szabadidődben" típus nem vagyok, mégis ezt a lapot játszotta ki. Legjobb megoldás lenne elengedni.. és letiltani mindenhol, hogy végre ne keressen többet és ne nehezítse meg azt, hogy én tovább tudjak lépni. Viszont annyira a szívemhez nőtt ez a "rossz indulatú daganat", hogy ez nagyon nehéz. Szerintetek mi lenne a megoldás?


19/L



2022. jún. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni hiába nehéz megtenni. Tiltani kell mindenhonnan még a közeli hozzátartozóit is,mert megvan rá az esély hogy manipulálni fognak.Sajnos hosszú hónapok szenvedése ez,de neked kell erősnek lenned mert nem nagyon van ebből más kiút.Ha teheted keress valakit aki átsegít téged ezen.Egy új kapcsolat elvileg idővel begyógyítja a régi sebeket.Én egyedül másztam ki a 9 éves kapcsolatomból,ugyanezzel a módszerrel.Csak én új kapcsolat helyett be kellett érjem fizetős nőkkel meg sok tömény piával,hosszas beszélgetésekkel a rokonok társaságában.Így 4 hónap után végülis kezdem úgy érezni hogy lassan sikerül. 26/F
2022. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja, szabadságot akar. Ez azt jelenti, hogy kalandozni akar. Persze neki az lenne a legjobb, ha kalandozgatna de mellette megtartana téged is. Viszont abba te belepusztulnál. Ő nem lesz tekintettel az érzéseidre, azt ne várd el. Légy erős. Fiatal vagy én akár azt is mondanám, hogy kalandozz te is. Vedd lazára ezt a nyarat, ne gyomorgörccsel legyél mindenhol. Zárd ki az életedből
2022. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem lesz vele normális kapcsolatod, csak kihasznál. Valószínűleg többször nem jött össze neki a csajozás, és ekkor rájött, hogy biztos pont vagy, ilyenkor visszakönyörögte magát. Egyszerűen érzelmileg manipulál, te pedig vevő vagy rá.


"Szerintetek mi lenne a megoldás?"

Zárd ki az életedből, mert csak kihasznál. Keress olyan férfit, aki megbecsül és boldog vagy mellette. Minél több évet pazarolsz rá, annál kevesebb időd lesz normális párt találni. Hogyha vele maradsz könnyedén kialakulhat lelki traumád, ami kihatással lesz a későbbi életedre, párkapcsolatodra.

2022. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!