Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt még rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt még rendbe lehet hozni?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden a következő:

Van egy csaj akire először nem úgy tekintettem, mint leendő barátnőre, hanem barátként. Viszont 3 hónap elteltével elkezdtem többet érezni iránta, de korábban ezt a dolgot elbasztam nála, így nem tudom mennyire lenne nyitott rá. Vagy egyáltalán érdemes megpróbálnom vele? Napi szinten tartsuk a kapcsolatot.


Valaki tudna valami tanácsot, ötletet adni? Esetleg puhatolózzam ki, hogy ő hogy érez vagy mit gondol ezzel kapcsolatban?



2022. jún. 30. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Ha atmentèl nála kiskutyàba ( baràtzona ) onnan nehéz visszakormànyozni a hajót
2022. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmi sem lehetetlen, csak ne várj tovább, sok sikert.
2022. júl. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze szerencsésen nem írtad le, hogy mit értesz elbaszás alatt, nehogy érdemben lehessen rá válaszolni.


Amúgy meg az őszinte beszélgetés csodákra képes - de ez csak általános mondás, mert semmit nem tudni a helyzetről.

2022. júl. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mivel b@sztad el? A napi kapcsolattartásban milyen? Hogy álltok egymáshoz? Milyen jellegű a kapcsolattartás egymással? Mikről beszélgettek?


Puhatolózd ki nála, hogy ő miként gondolkodik arról amit ide leírtál. Kettőtökről.hogy mit érez. Esetleg ha olyan a viszonyotok egymással, akkor direktben is rákérdezhetsz.


Bármi lehetséges. Lehet arra vár, hogy színt vallj és érezz iránta valamit.


Azóta van valamilyen fejlemény? Lehet már későn írtam választ.

2022. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hívd el egy kávéra, és mondd meg, mennyire sajnálod a korábbi viselkedésedet.
2022. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igazából még anno kioffoltam őt. Megmondtam neki, hogy én barátilag kedvelem őt, de akkor tényleg úgy is gondoltam mivel még akkor csak az elején jártunk és azonnal nem tud kiváltani érzéseket belőlem, még ha jól is néz ki (csinos, szép lány számomra) a csaj.


Így megmaradt ez olyan baráti kapcsolatnak, napi szinten beszélünk csak közben én megkedveltem. Tetszik az, hogy van humora, lehet vele tényleg bármiről beszélni és semmiképpen sem unalmas. De mivel anno történt ez az eset köztünk tartok tőle, hogy ő már ezen túljutott és nem akar semmit tőlem.

2022. júl. 7. 01:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Ha úgy érzed, mondd meg neki, hogy már más szemmel nézel rá, mint annak idején.

Ne csinálja a bolhából elefántot!

2022. júl. 7. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen mond el neki azt amit ide leírtál, hogy ahogy megismerted így már más szemmel nézel rá, mint anno és hogy el tudsz vele képzelni egy párkapcsolatot ha ő is így érez és gondolja még. És hogy akkor egy marha voltál hogy nem vetted észre hogy mekkora kincs van az orrod előtt.


Erre már fog tudni valamilyen választ adni és akkor te is tudni fogod hogy ő hogy vélekedik rólatok

2022. júl. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig egyedül van?

Ha igen, akkor egyszerűen hívd el egy sétára, fagyira, egynapi túrára. Közben mondd el neki azt, amit fentebb tanácsoltak, azaz mondd el, hogy ma már másképp nézel rá, mint régebben, tehát megkedvelted.

A reakciójából látni fogd, mire számíthatsz.

2022. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult?
2022. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!