Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg a fiú dolga mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a fiú dolga mindent fizetni?

Figyelt kérdés

Nem csak akkor ha én hívom meg? Vagy ha már együtt vagyunk?

Sok lány elvárja hogy én fizessek pedig még együtt sem vagyunk.


2022. júl. 24. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Az fizet aki meghívja a másikat.
2022. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy gondolom, hogyha valakit te hívsz el valahova és nem vagytok még semmilyen kapcsolatban akkor alap, hogy te állod a meghívást. Ez szimplán udvariasság kérdése. Ha együtt vagy valakivel akkor szerintem természetes, hogy a felek költenek egymásra. Egy normális kapcsolatban nem kell számolgatni, hogy előző héten én hívtalak meg és ezért most te fogsz!


Sok lány elvárja?


A legtöbb lánynak/nőnek ugyan úgy van keresete, mint neked. Én inkább pont azt tapasztalom, hogy egyáltalán nem várják el a meghívást, mert már összesodorta őket az élet olyan férfival aki smucig és már egy ebéd vagy egy vacsora meghívást is csak akkor fizetne ki egy nőnek, ha történik valami köztük. Ellenkező esetben pedig megkapja az adott nő, hogy milyen egy pénzéhes.

2022. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

az első 2-3 randin igen, a fiú dolga. a lány persze a másodiktól feljánlhatja, de szerintem az elején a fiú dolga. egy kv nem több fejenként egy ezresnél, az ne fájjon már.

amikor meg látszik, hogy több lesz a dologból mint randizás, akkor úgyis megbeszélik a felek, hogy hogy legyen a fizetés. nálunk pl az elején a barátom fizetett, utána még egy darabig kb felváltva és azóta felesben. vagy ő veszi a mozijegyet én a popcornt stb


egyébként nekem kifejezetten kellemetlen ha a férfi mindig fizetni akar és sose hagy. ezzel egyetértek a 2essel

2022. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A nők ugyanúgy dolgoznak, ugyanúgy pénzt keresnek.


Ha csak nem apu anyu édes pici lányéról van szó aki 28 évesen sem dolgozik.


De ahogy 1-es mondja ha kifejezetten meghívod a másikat akkor fizetsz.

De ha megbeszélitek, hogy eszünk e valamit mert te éhes vagy az úgy más.


Amúgy meg ilyen árak mellett....lassan egy nyavajás rántott húsért meg sült krumpliért 5x annyit fizetek mint amennyiért otthon megcsinálod és az csak egy rántott hús...


Én első randin a nőt mindig egy cukrászdába vagy kávézó szerűségbe viszem, egy kávé és egy üdítő belefér.


Aztán étterem többnyire felesbe megy.


De 3-4. alkalommal általában otthon sütök főzök én és meghívom magamhoz.

2022. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem kell mindig neki fizetnie. Néha igen. Kb egyenlőséget várok el.

Én a harmadik randin fizettem először. Azóta is együtt vagyunk és nagyjából felváltva fizetünk.

Én vagyok a lány.

2022. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező , tarts inkább kutyát , de most szólok az is dràga

🤣🤣

2022. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Illik az első pár alkalommal illik mindent annak fizetni aki kezdeményez.
2022. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Első randin igen.


A randizós korszakban attól függ, szerintem jó, ha többségben a fiú.


Kapcsolatban meg mindketten, de a legjobb, ha ez nincs számolgatva.

2022. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Nincs ingyen punci.
2022. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Az a tény, hogy egy meghívás azt jelenti a libák fejében ma, hogy vedd meg kilóra kb vagyis dobáld a pénzt a félkarú rablóba gyakorlatilag.

Azt várják etessed-itassad, mert a "királylány" méltóztatott eljönni.


Ha sétára hívod, venned kell cipőt is neki? Kb ez a felfogás ma...nevetséges.


Az ő érdeke is a tali, az ő jövője is..., de láthatóan az "aranyásók" nagyon erőlködnek az élősködésen udvariassági duma mögé lejmolni...visszataszító.


Amelyik korrekt nő, az már az első talin sajátját fizeti, többi kuka válogatás nélkül.Idővel meg kölcsönös szimpátia után megy az oda-vissza meghívás.

2022. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!