Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kingbob2 kérdése:

Mit csináljak ha nem tudja mit akar az exem, de furán viselkedik?

Figyelt kérdés
Tehát 1 hete szakítottunk az exemmel, de azóta már visszajött azzal, hogy hiányzok neki és nem akar elveszíteni stb. elmondta százszor milyen hülye volt, hogy szakított. Aztán tudni kell azért szakítottunk mert nagyon sok volt a kapcsolatunkba a veszekedés. (3naponta biztos) Szakításunk óta 2nappal ezelőtt találkoztunk és mondta, hogy engem akar és hát ott ugy viselkedtünk mintha együtt lennénk. Erre az egészre egy nappal pedig felhív azzal, hogy ő szeret engem ugyanúgy, de annyi érzés van a fejébe, hogy még át kell gondolnia és utána tud dönteni, hogy mit akar. Ezek után mondta, hogy nem kell másképp viselkednünk (ugyanúgy csókolózhatunk és stb. amiket a párok szoktak, nem fejtem ki) Mondta, hogy fog lejönni a településünkre az exe és fognak találkozni. (Nem kerdeztem, erről is ő számolt be) Nagyon meg szeretném őket figyelni mert kíváncsi vagyok mit fognak csinálni, hogy néz ki élőbe a lány stb. De ezt hogy csináljam feltűnés mentesen? Mármint félreértés ne essék, aznap én is találkozok a legjobb barátnőmmel, de ha például összefutok velük, köszönjek nekik vagy inkább ignoráljam? Ha már sokadjára találkoznék össze velük, mit tegyek?

2022. júl. 26. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden exét fűzi.
2022. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jön le az exe és találkozni fognak. Aha oké. Eddig tartott volna ez a "kapcsolat". Megtart téged mert nem biztos hogy az exe újra benne lenne e dolgokba. Te meg buta vagy és elhiszed hogy szeret. Nem ő nem szeret máskülönben nem csinálna és mondana ilyet.
2022. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudni kell, hogy a lánynak van barátja, 3hónapja együtt vannak, hihetetlen, hogy nem zavarja.
2022. júl. 26. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok tahó lenni de az ilyen kérdéseknek megvan a maga topikja: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok
2022. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megijedt az egyedülléttől. Ne is kommunikálj vele, semmi értelme ennek. Ha visszaengeded az életedbe, még kétszer megforgatja benned a kést, de ugyanez lesz a vege.
2022. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van barátja a csajnak és akkor mi van? El ne hidd már hogy annak a pasija tudja hogy találkozni fognak. Kétlem.
2022. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gerinces ember. Nem veszed észre , hogy húzza az agyadat? Szerinted egy komoly szándékú pasi az így viselkedik? Te komolyan elhiszed, hogy szeret? :D Ez a pasi egy nulla, se nem gerinces, se nem őszinte. Legjobb esetben megtart B tervnek. Dobd már ki könyörgöm, aztán keress egy normálisat aki akar is, és nem csak kihasználni. 30/N
2022. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

,,Erre az egészre egy nappal pedig felhív azzal, hogy ő szeret engem ugyanúgy, de annyi érzés van a fejébe, hogy még át kell gondolnia és utána tud dönteni, hogy mit akar. Ezek után mondta, hogy nem kell másképp viselkednünk (ugyanúgy csókolózhatunk és stb. amiket a párok szoktak, nem fejtem ki) Mondta, hogy fog lejönni a településünkre az exe és fognak találkozni."


Magyarul: Megpróbálom az exemet befűzni, ha nem jön össze Vele, jó leszel Te is!!!


Keress olyat, aki tudja, hogy szeret és nem csak pótlék vagy!!!

🙂

2022. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!