Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Diétàztatnàd a csajod? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diétàztatnàd a csajod? Ha mindenben klappol csak épp nem 60kg ami ideàlis lenne a magassàgàhoz hanem 100?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem álltam le nekem nem tetsző nőkkel.
2022. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem stimmel a matek, mert 100-60=40.
2022. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az lenne az ideàlis súlya. De ha 10 20kgt lead az is jò.
2022. júl. 26. 21:23
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem jövök össze olyan csajjal aki nem tetszik.
2022. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Először is nem fogsz te senkit diétáztatni, majd ő lefogy, ha akar.

Nem a tulajdonod.

2022. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nyilván néz ő tükörbe, és tudja, hogy kövér. Ha magától nem tesz ellene semmit, akkor miért gondolod, hogy majd a kedvedért fog?

Engedd el, keress olyan nőt, aki tetszik.

2022. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Vivienne válasza:
Szia, szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy kedveled meg minden,tetszik is,aztán amikor már jól halad minden,kezdjetek el együtt rendes, egészséges kajákat enni,de ne tárd fel a valódi szándékod neki. A kapcsolat közben nézegessetek együtt diétáról szóló dolgokat,stB. És igen, lehet olyan az életben, hogy tetszik neked, de mégsem az igazi. Ezért ne érezd magad rosszul. De lehet, hogy ő az igazi. Nem mindenkinek tetszhet a plusz 10-20-30 kg, főleg ha látványos is, de közben meg elragad a személyisége. Szerintem adj neki egy esélyt, de semmiképp ne említsd neki a diétát, mert azzal csak hisztit érsz el nála. Szépen lassan vezesd fel a dolgokat, de aztán az is meglehet, hogy majd teljesen elfeledkezel mellette a plusz kilókról. Hajrá! :-)
2022. aug. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
kezdj sportolni TE. ha van kedve beszáll
2022. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!