Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hete megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hete megismerkedtem egy férfival, de 1,5 hónap múlva elutazik egy évre külföldre. Szerintetek lehet jövője?

Figyelt kérdés
Már az első randin teljesen egymásra voltunk hangolódva, azóta folyamatosan beszélünk, nagyon szimpatikus és még sosem voltak ilyen intenzív érzéseim senki felé. Mint embert sem szeretném elveszíteni, mert nagyon ritka, hogy valakivel ennyire megértjük egymást.

2022. aug. 1. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

:D Pillanatok alatt lehetnek intenzív érzéseid másokhoz is. 1 hét az nevetségesen kevés. Én 20 év alatt 50X házasodhattam volna ;).


1 hét alatt megértitek egymást? :D Wooooaaaoo... a szokásos, te is úgy gondolod? Éééén is... Te is azt szereted? Éééén is... Te is azt csináltad? Éééén is...


Figyelj, nem a kedved akarom elvenni, de ez a net világában mindennapos és kommersz valami. Majd amikor lehúztál 5 évet valakivel és ugyanezt mondod, akkor az már valami. Már most borítékolom, ha elmegy a pasas, 2 hónap múlva már el is felejtetted.

2022. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Menj vele te is.
2022. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztornó...
2022. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Hirtelen azt hittem rólam beszélsz, de én hó végén hagyom el ezt a leprafészket. :D
2022. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#4 sok sikert gazdasági migránskènt a külföldi nőkhöz
2022. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
1év mindenféle érintkezés nélkül?Ki se bírjátok.
2022. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint valószínű, hogy nincs esély a folytatásra. 1 év túl nagy idő, hogy egy ilyen friss ismeretséget egyben tartson.
2022. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
#5 Köszönöm, 3 nyelven beszélek, valahogy csak feltalálom magam.
2022. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az kérdés hova utazik. Ha a szomszéd országba akkor azért nem kell megszüntetni a kapcsolatot. Ha mondjuk Afrikába úgy azért már neccesebb.
2022. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1 hetes ismeretség az nagyon kevés.. addig bárki lehet szimpatikus, ne legyél naiv.
2022. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!