Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azzal a problémával fordulok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azzal a problémával fordulok hozzátok hogy barátságból lett szerelem de úgy hogy egy a baráti társaságban voltunk És van barátja de ahogy beszélgettünk egymásba szerettünk Viszont nem tud elszakadni a mostani párjától és tőlem se. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szakad le te. Ne szivasd magad. Ne veled szórakozzon. A te boldogságodért TE VAGY FELELŐS. Ne csinálj úgy, mintha nála pattogna a labda. Látod a szitut, ott pattog nálad a labda, hogy megkeresd a saját szerelmed mással. És nem szeretett beléd, szórakozik. Ha téged szeretne, veled lenne, és el tudná hagyni a másikat. Tinis problémák ahol még saját magát se érti az ember...
2022. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Megunta a párját, te meg izgi vagy. Ha a "tiéd" lesz rád is rád fog unni. De szeretőnek még jó lehetsz. Ne csinálj magadból hülyét..
2022. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pótlék vagy csak ha a barátja épp nem jo hozzá.
2022. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar dönteni, te kénytelen leszel. Nyilván nem szeret, ha nem téged választ, azzal, hogy vele marad, azzal kifejezte, hogy ő a fontosabb, minden szava csak hitegetés, amivel téged maga mellett tart.
2022. aug. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik....
2022. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Az a baj hogy magam sem tudom mitévő legyek mert tényleg szeret és én is mondtam neki hogy ő vagy én akkor szakított vele de nem tudott meglenni nélküle. És még az is közre játszik hogy a szülei nem igazán támogatják abban hogy velem legyen.

2022. aug. 7. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Heló. Láss a dolgok mögé egy kicsit. Ha a pasiját elhagyja érted akkor téged is el fog hagyni egy másikért. Elhiszem, hogy most téged szeret, de gondolj bele, hogy valamikor a pasiját is szerette. És mi lett belőle? A helyedben nem állnék le a lánnyal. Borzalmasan komolytalan az ilyen. Kapcsolatból kapcsolatba menekül mert fél egyedül lenni. Mástól várja a boldogságot mert önmagától képtelen azt megadni saját magának. Kerülni kell az ilyet.


Gondolom nem vagytok még 18 évesek. Másként a szülőnek nem lenne beleszólása abba, hogy mit csinál a nagykorú lánya. Mondjuk vannak olyan szülők is akik még a 30 eves gyerekük kezét is fogják. De ez lényegtelen.

2022. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

20+ évesek vagyunk és ez az első kapcsolata (6 éves kapcsolat).

Nagyon család centrikus és lelkileg gyenge mondhatni én vagyok a lelkitársa.

2022. aug. 7. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kontaktot! Ez az egyetlen,amit magadért tehetsz. Örökre talonban tartana.
2022. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ló nincs jó a szamár is. Te csak pótlék vagy ha nincs közelbe a párja. Ha én mással akarok lenni akkor számítok és nem megyek vissza a nőhöz. Ilyen nincs amit írtál.
2022. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!