Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, akiknek a partnere kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek a partnere kis intim mérettel rendelkezik! Miért választottátok mégis őt a hiányossága ellenére?

Figyelt kérdés
Mit tud a szerelmetek, amiért a kis pénisze ellenére is vele vagytok? Milyen tulajdonságai kompenzálják számotokra ezt a negatív adottságát? Nehéz vagy könnyű volt megszokni, hogy a párotok kicsi odalent? A kapcsolat elején sem volt vele gondotok? Vagy kezdetben zavart benneteket, de ahogy beleszerettetek, azzal megszűnt ez az érzés? Milyen a szex (elsősorban a behatolásra gondolok) egy ilyen szerény adottságú partnerrel? Nem érzitek megalkuvásnak, hogy életetek párja egy kis péniszű férfi?

2022. aug. 9. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Hallottál már az érzelmekről? Vagy arról hogy egy pasiban (jó esetben) egyáltalán nem a farka a lényeg? Az huszadrangú egy komoly kapcsolatban.

Ezer fontosabb dolog van ami miatt valakik szeretik egymást, es összekötik az életüket.

2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Én ezzel a 13-14 centis kis szerszámommal olyan orgazmusokat tudok okozni hogy nem igazán gondolkodnak ilyeneken :D

Illetve az enyémmel könnyű mélytorkozni ,és közben ő sem fullad meg ;)

2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Én is jobban szeretem az átlagos 13-14 cm méretet, nagyon méretű partnerrel nekem mindig fajt. A kisebb penisszel meg el tudok menni.


24N

2022. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem ez szàmít mert ez csak egy adottsàg.
2022. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Tetszik a pasi vagy sem. Ez a lényeg, a bónusz már csak a farka.
2022. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem a mérete volt az elsődleges szempont, hanem a személyisége.
2022. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktátok azt kívánni, bár nagyobb lenne neki? Nem fantáziáltok méretesebb péniszű férfiakról?
2022. aug. 9. 22:29
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert ez nem hiányosság, hanem adottság. Egyáltalán nem lenne jobb a szex, ha nagyobb lenne, nem ezen múlik.
2022. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Én szoktam ábrándozni nagyobb méretről. De aztán ahogy olvasgatom itt a válaszokban, sok párnál milyen a szexuális élet, nincs, ezt nem csinál, azt nem csinál, egy perc alatt elsül, nem figyelmes...mindig rájövök, nem cserélném le semmiféle nagyobb méretre. Mert bár nincs termetes mérete, de van orgazmus, van figyelmesség, van odaadás, és még ennyi idő után is van előjáték bőségesen, meg utána összebújás...szóval nagyon igaz, hogy nem a méret a legfontosabb egy kapcsolatban.
2022. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%

13-14 azért még nem a telibe "kis intim méret" kategória.

szerintem a kérdezőt az érdekli, amiről egyik ismerősöm panaszkodott, hogy egyszerűen semmit nem érzett a férfiből. kíváncsi lennék, ezt kompenzálja-e bármi, érzelmek vagy más. a jó szex a legtöbb ember kapcsolatában fontos pillér.

2022. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!