Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudom, hogy vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy vonzódik hozzám egy férfi, (és én is hozzá), mit jelent, ha nem kérdez rólam? És mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem akar mélyebben megismerni? Nem kíváncsi annyira rám? Kényelmesebb neki a felszínen maradni, mert fél a kötődéstől? Nem is gondolja, hogy fontos tudni pl. jövőbeli terveket az emberről?

Ő mesél magáról, de vissza ritkán kérdez. Ha például valami komolyabb kérdést teszek fel, válaszol, de vissza nem érdeklődik.

Érdekel a pszichológiai megközelítése is.



2022. szept. 4. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Talán ha felhívnád , vagy találkoznàl vele, meg tudnátok beszélni


100000000000000 oka lehet ennyiből

2022. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki vonzódik hozzád, még nem feltétlenül érdekled, mint ember. Sok oka lehet, az én egyik barátom (aki 28f) például általában magasról tesz a másik személyiségére, magát próbálja sztárolni, élvezi a figyelmet, szereti, ha okosnak érezheti magát.
2022. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdeklődik felőled = Nem érdeklődik felőled
2022. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 after stroke ***** válasza:
Zavarban van, nem tudja, merre terelje a beszélgetést.
2022. szept. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl. az önbizalomhiányom miatt félek kérdezni. Nem vagy te is önbizalomhiányos? Mert akkor vélhetően ő is az.
2022. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én nem vagyok annyira önbizalomhiányos. Az biztos, hogy kicsit zavarban vagyok előtte, mert tetszik, de ez nem akadályoz meg, hogy nyitott legyek felé. Viszont az, hogy ő is zavarban lehet vagy hogy önbizalomhiányos, eddig eszembe sem jutott. Van benne valami. Köszi, hogy ezt írtátok! És ilyenkor mit tudok tenni, hogy jobban megnyíljon?
2022. szept. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!