Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már olyan erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyan erős vonzalmat szex közben, ami a szerelmet felülírja? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok még benne teljesen biztos, hogy szerelmes vagyok, de érzéseim már vannak. Viszont szex közben vagy amikor elkezdjük egy annyira nyers, ösztönös, állatias vonzalmat érzek iránta, ami teljesen elnyomja a finomabb, gyengédebb érzéseimet. Ja és lány vagyok. Egyszerűen azt érzem, hogy lángolok és csak azt akarom, hogy… na értitek :D

2022. szept. 14. 19:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
19%

Jó nagy firma lehetsz.

Magadfajtáknál érdeklődjél.

2022. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Voltál már szerelmes kérdező? Mennyi idős vagy?
2022. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
teljesen normális dolog, amit érzel.
2022. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
14%
Fehérmájú vagy azért..
2022. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
7%
Újabb kamu kérdés xd
2022. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Akik lekurváztak, megkerdezhetem hogy miért?

Akkor ez baj hogy ilyeneket érzek vagy vissza kellene fognom magam?

2022. szept. 14. 21:01
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne baj? Szimplán csak begerjedsz a szerelmedre,nincs ebbe semmi különös, pláne nem szégyellni való.
2022. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

6

Köztudott, hogy csak a kurvák szerethetik a szexet. Persze, ha a nő fadarabként viselkedik az ágyban, akkor meg az a baj. Ja, és a nők nem tudják, hogy mit akarnak, ezt eljfelejtettem mondani.

2022. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen rendben van. Minek kérdezel ilyet?

N

2022. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Nálam is így van, ha szerelmes vagyok. A testét is szeretem, a szexet meg alapból is.

A jó kapcsolatban minden vágyatok ki tud teljesülni, mindent ki tudtok próbálni együtt. Pont azért, mert mellette felszabadult vagy és bízol benne.

2022. szept. 15. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!