Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már olyan erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyan erős vonzalmat szex közben, ami a szerelmet felülírja? Lent kifejtem

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok még benne teljesen biztos, hogy szerelmes vagyok, de érzéseim már vannak. Viszont szex közben vagy amikor elkezdjük egy annyira nyers, ösztönös, állatias vonzalmat érzek iránta, ami teljesen elnyomja a finomabb, gyengédebb érzéseimet. Ja és lány vagyok. Egyszerűen azt érzem, hogy lángolok és csak azt akarom, hogy… na értitek :D

2022. szept. 14. 19:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
20 - Már miért jönne?
2022. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
10%
Tudod itt q gyk-n mindenki csak az igazival és csak szerelemből. Ja és csak akkor ha az álom pasi legalább fél évig teper utána. Ha esetleg nem jön össze a pasi vagy a kapcsolat megszakad akkor akár évekig sem szexel. Hiszen egy nő nem kívánja csak úgy a szexet. Ja persze..... Hidd el egészséges fiatal nő vagy.
2022. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
19%
22. Kihagytad hogy netto 500+
2022. szept. 18. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

22. A gyk-n minden nő 3 diplomás vállalkozó, mellette 4X nyerték meg a Miss Fittness World-öt, 4 nyelven beszélnek, saját sziklaszilárd egzisztenciával, saját autók, házak. Minden este a naplementében borozgatnak hol Párizsban, hol Rómában. Egyébként remek szeretők, konyhatündérek, gondoskodók, az emberi érzelmek 7 danos nagymesterei. Viccelsz? Itt az összes főnyeremény, az ő párjuk rajtuk is túltesz csak férfi vonatkozásban. Ők kizárólag csak szerelemből vannak kapcsolatban, kizárólag csak maximális emberi értékek mellett teszik le a voksukat. Még a feltételezés is sértő, hogy ők csak átlagos nők lennének. Ilyet mondani, ez már nekem is fáj! Nincs női szexuális szabadosság, ez csak hímsoviniszta rágalom! Ha egy nő nem szerelemből szexel, azt megerőszakolják, azonnali rendőrségi intézkedést, sőt nemzetközi média fókuszt kell adni az ügynek.


Miért nem irtják már ki a férfiak 90%-át?! Fel lehetne már gyorsítani a DNS tudományokat is, hogy végre mesterségesen lehessen megtervezni embereket. Akkor aztán olyan férfit állíthatnának elő, akik csak remek tulajdonságokkal rendelkeznének. Így a nők alanyi jogon juthatnának hozzá államilag támogatva a tökéletes játékszereikhez. Már annyira várom hogy bekövetkezzen ez a világ!

2022. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Huh,utolsó,neked is rendesen betehetett egy ilyen nőszemély,

rendesen süt belőled az indulat.. :-)

2022. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de ezt látom szinte mindenhol. A nők felsőbbrendűsége megkérdőjelezhetetlen, olyan ez mint a menekült válság. Látszik hogy mihaszna, semmirekellő emberek milliói lepik el európát, de mégsem szabad róluk negatívat mondani. Ugyanez van a nőkkel kapcsolatban is. Ők az elnyomottak az egyik oldalról, a másikról meg mindenki felé helyezték őket.
2022. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!