Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből szoktad tudni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből szoktad tudni hogy bejössz valakinek?

Figyelt kérdés
Nemet írjatok legyetek szívesek illetve hogy ellenkező vagy azonos neműek iránt érdeklődtök.

2022. szept. 17. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
többet szemez, mosolyog rád, igyekszik a közeledben lenni/beszélgetni veled
2022. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
nem
2022. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan, én már semmit nem veszek jelnek mert befürödtem már ilyenekkel. Az a vicc hogy annál a nőnél aki tényleg belém volt esve(és én is belé) én semmi jelét nem láttam ennek, csak utólag derült ki minden de akkorra én már elköteleződtem más felé. Szívás.
2022. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is semmiből. Ha érdekel az illető, akkor jelvak vagyok, más meg nem számít.
2022. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ffiként mondom a tapasztalatomat: Nőknél elég általános, hogy beszélgetsz vele és elkezdi csavargatni, meg fogdosni a haját, ha vonzónak lát téged. De ennek pont az ellenkezője is előfordulhat: Másokkal látod, hogy kedves, de téged meg pont, hogy feltünően elkerül. De az is egy csalhatatlan jel, ha társaságban vagytok, és sokszor "véletlenül" rád pillant. Van a nők nézésében valami, ami alapján full le lehet vágni, hogy bejön nekik a ffi. Viszont azt tudni kell, hogy minden nő más, nem egyszerű a helyzetünk.
2022. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Erdeklosik, megszólít ok nélkűl , kedves.
2022. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Érdeklődik*
2022. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb pont amiatt tudtam, hogy belém zúgott, hogy egy ideig flörtölt rengeteget, majd másokkal folytatta ezt a viselkedést, engem pedig nagy ívben kerülni kezdett. Mintha leprás lennék és csak a kötelezőeket beszéltük meg. Utólag megbeszéltük de addigra volt neki más.. Hát, ez van.
2022. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. Te nő vagy.. nem kulted vissza a jeleket ez van..
2022. szept. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szakit hirtelen a parjaval.
2022. szept. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!