Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom kapcsolatban van, és eleinte ezzel nem is volt semmi baj. Viszont az utóbbi 2 évben közelebbi barátok lettünk, és elindult köztünk valami. Nagyon erős szexuális vonzalmat érzünk egymás iránt és ez már ki is jött párszor. Egyszer nagyon szomorú voltam, és csókolóztunk. Annyira jó volt, hogy imádtuk mindketten, mai napig néha ránk jön ez a dolog. Mondtam neki, hogy hagyja el a barátnőjét és akkor bűntudat nélkül csinálhatjuk, és nem fogjuk hulladéknak érezni magunkat utána. Ő azt mondta, hogy lehet hogy szakítani fog a barátnőjével, de még most nem, mert jó életük van együtt meg szereti őt. Ez eléggé rosszul esett, meg is kérdeztem tőle, hogy akkor minek keresi mindig a helyzeteket velem a flörtre meg a csókra. Ekkor ő azt mondta hogy ő sem tudja, nagyon egyszerű lenne megszakítani a kapcsolatot, csak tiltom Face-ről meg a telefonszámát is, és mégsem megy, valami miatt bevállaljuk és azt mondta hogy érzelmi oldala lehet ennek és hogy lehet hogy azért mert engem is hasonlóan szeret mint a barátnőjét. Utána addig faggattam amíg végül azt mondta hogy nem tudja miért van még a csajával. Egyébként neki fontos hogy kapcsolatban legyen, meg sokszor úgy tűnik hogy az életben a biztosra játszik. Mi lehet ez? Nem tudom hova tenni? Azt tusok hogy rosszul esik hogy nem akar párjaként felvállalni, pedig a csókjából érzem hogy nagyon vágyik a testi kontaktusra velem, viszont tudom hogy ha letiltanám akkor szomorú lennék és hiányozna.

2022. szept. 23. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Az élet kereke. Egyszer lenn, egyszer lenn. Loose-loose situation.
2022. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én hagynám ezt a dolgot, ne neked kelljen már meggyőznöd egy másik embert arról, hogy szakítson a jelenlegi párjával! Ha benne nincs meg a meghatározás miattad, akkor feleslegesen erőlteted ki belőle, ha megteszi, akkor utána kezdődik a gyászidőszak, nem biztos, hogy teljes érzésekkel tud feléd fordulni, nem biztos, hogy nem érez majd belül hibásnak téged, ráadásul, ha most nincs benne annyi, hogy ne csalja meg a barátnőjét, lehet téged is megcsalna. Tudnál bízni benne? Én nem.
2022. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

ezt a kérdést az elmúlt hónapokban már többször kiírtad.

láthatóan a helyzet nem változott jottányit sem.

ideje ezt lezárnod vele!

2022. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod miért nem szakít vele? Mert nagyon jó neki hogy te is vagy meg ő is van.

Szinte biztos hogy ha egyszer részeg lenne, vagy össze veszne a barátnőjével azonnal megfektetne. Viszont józan állapotban a végsőkig menni veled, mert a barátnő iránt többet érez mint irántad.

Nem szerelmes belé, mert ha az lenne nem csalná meg veled. De irántad míg kevesebbet érez mint iránta, szerintem hajtja a f@rka, jól megd*gna de ettől többet nem szeretne tőled.

Nem értem miért hajtasz egy ilyen fiú után, akinek nem leszel elég soha?

Nem félsz egyáltalán tőle, hogy téged ugyanúgy megcsalna?

Mi értelme kikezdeni egy foglalt csávóval? Amikor ezer szingli létezik...

Sehogyse értem, még ha korrektül viselkedne, mint:

Elmondaná, hogy csak szexre kellesz, vagy szakítana a barátnőjével, akkor valahogyan felfognam, hogy oda vagy érte.

Habár ezt a fiút nem abból a fából faragták.

Őszintén szólva ő csak két vasat tart a tűzben egyszerre.

Hogy ha vele nem jön össze, vagy megunja ott leszel neki te, elvégre tisztán látja, hogy neked egy fikarcnyi önbecsülésed sincs...

2022. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy mit tennék? Nincs az a qúrva isten, hogy én foglalt fiút csókolgassak, nem érdekel az a marha nagy vonzalom sem.
2022. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!