Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nagyon de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon de nagyon szerelmes vagyok egy pasiba, akinek van valakije? Még nem házasok, de együtt élnek, évek óta együtt vannak. Mindenki huszonéves. Nem vagyok a szeretője, egyelőre plátói a kapcsolatom vele.

Figyelt kérdés
2022. okt. 13. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kezdj valamit az intimitástól való félelmeddel talán? Vagy alkati adottság, hogy szeretsz lábtörlő lenni?
2022. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk felejtsd el.
2022. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Nyomulj rá bajnok!
2022. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Kerüld el, el fog múlni magától. Felesleges időt, energiát és főleg érzelmeket pazarolni olyanra, aki mással van kapcsolatban.
2022. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felejtős. Hiába nem felesége van, gerinctelenség rányomulni valakire úgy, hogy tudod van párja.
2022. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!