Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy éve egy férfi. Jó ideig semleges volt, majd egyszer feltűnően érdeklődni kezdett. Igaz, ez csak egy alkalom volt. Azóta újra olyan, mintha egyáltalán nem érdekelném. Ésszel tudom, hogy ez így van jól (család van mindkét oldalon, nem is akarnék tőle semmit igazán), mégis nem tudom elengedni. Olyan jól esik róla fantáziálni, gondolkodni, látni a kocsiját vagy összefutni egy köszönés erejéig az utcán. Mikor fog ez elmúlni?

2022. okt. 14. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor végre megembereled magad.

Nem is értem, ha van családod meg neki is, akkor ezen kívül mi kell még hogy leakadj róla? Fantáziálj a férjedről, ugyan ezekben a helyzetekben.

2022. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 év együttélés után kicsit nehezebben indul be a fantázia. Talán csak jól esne érezni, hogy másnak is tetszem, hogy észre vesz más is. És hát tényleg jó pasi. Izgalmas, hogy én is tudok még ilyet érezni, sokáig tényleg rá sem néztem másra a férjemen kívül.
2022. okt. 14. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem pezsdítitek fel a házaséletet? Szerintem semmi sem jobb, mint amikor a tulajdon párunknak vagyunk izgalmasak és ők nekünk.

Mit szólnál, ha a párod is így gondolná?

Ameddig plátói rendben van.

Szerintem gondolkodj el ezen.

2022. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomorú élete van a nőknek romantika nélkül.
2022. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!