Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz ez a hozzáállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ez a hozzáállás a párkereséshez?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, aki nem viszonozza az érzéseim, de amióta tudja, hogy tetszik nekem azóta is szoktunk jókat beszélgetni. Úgy érzem, hogy szeretném meghódítani, és érdemes energiát invesztálni bele.


Viszont nyitott vagyok más lányokra is.


Ez így mennyire elfogadható?



2022. nov. 2. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
teljesen oké, hasonló helyzetben vagyok, nagyon jókat beszélgetünk, tudja hogy tetszik nekem, nekem pedig megéri energiát áldozni erre, annyi hogy én nem keresek mellette másik lányt, de szerintem nincs baj azzal, ha te így csinálod
2022. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Amíg nem fordul komolyabbra köztetek, és amíg a lány nem küld feléd olyan jeleket, amik alapján hasonlóan viszonyul ő is hozzád, addig szerintem ez teljesen rendben van. És nőként írom mindezt.
2022. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Ha egy lányt nem érdekelsz, akkor soha nem is fogod érdekelni, mivel csak a külső számít nekik, azt meg úgyis rögtön látják. A saját szempontodból gáz.
2022. nov. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Őt, akit kinéztem ismerem annyira, hogy úgy gondolom nem az a felületes fajta, aki annyira a külső alapján szelektál.
2022. nov. 3. 08:04
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden lány külső alapján szelektál.
2022. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Attól hogy beszélget veled meg nem jelenti azt hogy akar is tőled valamit, lehet szimpatikus vagy neki, vagy egész egyszerűen legyezgeti a hiusagat hogy tetszik neked.

Nyugodtan ismerkedj akivel csak akarsz, elvégre nincs köztetek semmi.

2022. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Amíg nincs kimondva, hogy együtt vagytok, elméletileg ismerkedhetsz mással is, főleg, hogy ő csak trécselgetni akar veled.


Ha mégis más irányt vesz a dolog, azt viszont tisztázni kell és aztán csakis egymásra fordítani az energiákat. Mert így fair.

2022. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!