Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

nincs önbizalmam a nőkhöz mert most nem állok jók anyagilag. Pl moat ia szerelmes vagyok egy lányba és neki is szimpatikus vagyok de egyszeruen nem erzem magam eleg jonak hozzá,nem érzem magam férfinak.

Vannak gyerekkori traumáim is alkesz apa...szóval menjek el szakemberhez? Egyik napról a másikra nem tudok megváltozni



2022. nov. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meglepo lesz szamodra, de az emberek igen nagy tobbsege elcseszett. Koztuk is vannak olyanok, akik igyekeznek fejlodni es jobba valni, mig van egy olyan minoritas, aki erre nem hajlando. Rajtad mulik. Ha kell kerjed a szakember segitseget. Megoldani helyetted nem tudja a problemad, de segiteni tud, hogy elindulj egy jobb ut fele.
2022. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha úgy érzed a múltad ennyire elkísér, akkor mindenképp menj terápiára.
2022. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az is sokat tud segíteni ha olyat találsz akivel ezt kitudod beszélni magadból. Sokszor sajnos magunkba tartjuk a félelmeinket, szorongásainkat és nehezen nyílunk meg. Nem vagyunk egyformák, nekem szerencsére voltak olyan személyek akiknek eltudtam mondani ezeket és meghallgattak, ellátottak tök jó tanácsokkal vagy pl más szemszögből nézték a dolgokat. Viszont ha változást szeretnél, akkor először el kell határozni magad és változtatni saját önerőből. Nem lesz egyszerű és sok időbe fog telni, de idővel hidd el jobb lesz. A pszichológus is csak rávilágít a problémád okaira de változtatni igazán te tudsz ezen.
2022. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
El se hinnéd, de nem minden nő a pénzes faszikra utazik. De az tényleg jó, ha az önbizalmadon dolgozol. Az kéne hogy legyen kevés pénzzel is. Nem a lóvétól leszel férfias, azzal max bevonzhatsz egy rakás golddigger csajt.
2022. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is alkesz az apám hidd el van csomagom bőven. És igen kihathat sok mindenre ez. Önsegítő könyveket olvasok általában de gondolkodtam már a terápián is csak anyagilag azért az megterhelő. Minden embernek van csomagja sajnos vagy sem. Szóval ez ne gátoljon ne engedd hogy kihasson rád ennyire hogy nem mersz lépni. Olvass sokat pszichológiai könyveket kezdetnek.


29N

2022. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!