Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérhetem ezt a lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem ezt a lány barátomat, hogy szóljon nekem, ha párja van?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akinél próbálkoztam. Nem sikerült összejönni vele. De, ami óta tud az érzéseimről, azóta is beszélgetünk, mert az életterünk összeér. Őszinte viszony van köztünk, és mélyebb dolgokról is tudunk beszélgetni, sőt inkább csak arról, mert nem felszínes típus. Továbbra is vonzódok hogy, és finoman éreztetem vele, és látszik is rajtam. De nyitok más lányok felé is. Szerintem egy kis szünet után túlélné a kapcsolatunk, ha bármelyikünknek más párja lenne. Megbeszéltem így vele, hogy szóljon, ha lett valakije?

2022. nov. 10. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd a fenébe, építsd le. Csak sérülni fogsz, ha ebben benne maradsz. :)
2022. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bevallok bizonyos mennyiségű sérülést is. Csak azt nem szeretném, hogy egyáltalán ne legyen az életem része. Illetve lemondok róla önként, ha szeretnék. De nem úgy, hogy valaki megtiltja.
2022. nov. 10. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szólnia? Őt nyilván nem érdekled, ezt tisztáztátok, nem tartozik számadással. Nyilván megkérheted, de ezzel csak azt erősíted, hogy nem tudsz túllépni rajta, pedig kellene.
2022. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem itt kellene kérdezgetnem, mert nem látjátok a helyzetet. Az, hogy teljesen nem akarom elengedni, míg szabad, az szerintem belefér. És jól érezzük magunkat egymás társaságában amúgy. És lassan miért ne változhatna rólam a véleménye, ahogy megismer jobban? Szerintem az lenne a tisztességes, ha szólna, ha van valakije. Ha nekem lesz valakim, akkor tudni fog róla.
2022. nov. 10. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Friendzoneba tett, innentől kezdve csak áltatod magad. Minél később távolítod el az életedből, annál több időt pazarolsz el erre a lányra a semmiért. Ismer már eléggé, hogy tudja, kedvelhető figura vagy a számára, de nem potenciális partner.
2022. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kérdésre válaszolva, nem kell szerintem külön bejelentenie, ha lesz valakije, úgyis észre fogod venni.
2022. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Röviden, csak a feltett kérdésre válaszolva: nem, nem teheted. Ha vagytok annyira jóba, akkor úgy is tudni fogsz róla idővel, viszont erre így megkérni elégé creepy, már bocs.

Viszont reagálva arra, amiket eddig írtál: ha ő akar valamit mégis, majd a tudtodra fogja adni, de ha nem valami extrém rövid ismeretségről van szó, én nem bizakodnék. Ez nem olyan, mint az edzés vagy a tanulás, aminek biztosan meg lesz az eredménye, ha odateszed magad. Ha nem tud hozzád vonzódni, később sem fog, fogadd el. És ne hidd azt, hogy te egyedül voltál ilyen helyzetben. Szerintem sokan pont azért írják ezt, mert már voltak az egyik vagy a másik oldalon. És pl 2 év akkor is 2 év az életedből, ha neki addig nem volt senkije, és te úgy vártál rá.

2022. nov. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Na ezért nincs barátság férfi és nő között. Az egyik fél mindig többet akar.
2022. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit megbeszèlni , nem vagytok együtt, ha baratzona rakott soha nem is lesztek
2022. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Vannak olyan lány ismerőseim, akikkel kb. baráti viszony van, és egyikünk se akarna többet sose. Na ő mondjuk nem ilyen.


Nem régóta ismerjük egymást, csak két hónapja. Egy hónap ismeretség után szerelmet vallottam neki. Ami valószínűleg túl korai volt neki, mert ő egy konzervatív finom lány. Illetve tudom magamról, hogy az értékeim nem a felszínen vannak, hanem jobban meg kell ismerni engem, hogy igazán meg lehessen szeretni. És mivel továbbra is hagyja, hogy ismerkedjünk, és az esetleges utalásaimat se veszi rossz néven, ezért merek reménykedni benne, hogy egyszer észrevesz bennem valamit, illetve igyekszem változtatni is magamon.

2022. nov. 11. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!