Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak kedvel vagy akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kedvel vagy akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26 éves nő vagyok, 3 éve dolgozom egy cégnél,ahol többnyire férfiak vannak.

Viszont van egy srác,aki az elmúlt 1-2 hónapban megváltozott... Ebédnél mellém ül, folyamatosan keresi a társaságomat, gyakran megölel és próbál velem flörtölni illetve néha elsüt 1-1 pikánsabb poént.


Viszont amikor én kezdeményezek pl. rá írok messengeren vagy én próbálok vele flörtölni akkor teljesen másképp viselkedik,mintha nem is érdekelném csak mint egy sima kolega.


Rákérdezni nem merek mert félek a csalódástól és alapból nagyon visszahúzódó lány vagyok... Van valami tippetek hogyan deríthetném ki,hogy mi a szándéka vagy miért csinálja ezt?



2022. nov. 17. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
talán nem szereti írni interneten?
2022. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Otthon az asszonyka mellől nem mer levelezni.
2022. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Velem nemrég volt egy ilyen, amikor már kezdeményeztem volna nála, kiderült, hogy barátnője van. Már nagyon beleéltem magam. Finoman rákérdeznék, hogy van-e valakije. Mert a végén úgy is te fogsz csalódni. Tapasztalat.
2022. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Van barátnője, úgyhogy szépen mond meg neki, hogy ne erintgessen és viselkedjen tisztességesen elvégre CSAK kollégák vagytok :)
2022. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nincs barátnője.

évek óta szingli... :)

2022. nov. 17. 18:18
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Akkor drága kérdező hulyit, talonban tart, vagy neki ennyi is elég.

Esetleg direkt viselkedik így, mert tudja, hogy jobban megfog a macska egér játékával, hogy agyalj rajta mint most :D

Rajtad múlik, én kerek perec rakerdeznek, hogy most csak én ego turbozasra vagyok neki vagy leragadt 12 éves bizonytalan kisfiú szintjén.

Ha habbog és egy értelmes választ nem tud adni akkor szépen megkernem hogy hagyjon békén.

4es voltam.

2022. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én arra is tippelek,hogy kicsit fél attól,hogy visszautasítom.

Szerintem elfelejtette már,hogy hogyan kell "csajozni" hiszen elég régóta egyedül van. Tényleg kicsit azt érzem,hogy gyerekes a korához képest (pedig már 30 felett van) de nem igazán tudja mit kellene csinálni vagy mondani. 😟

Szóval nem értem....

2022. nov. 17. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Ja, lehet fél, önbizalomhianyban szenved, vagy tényleg csak játszik veled, praxol rajtad.

Kérdezd meg, ne ringasd magad se álmokba se kétségekbe!

30 éves és nincsenek t*kei?

Nekem nem is kellene. Egy férfi legyen magabiztos és ne tutyimutyi nyuszi, de unalmas, nem is tudom mit eszel rajta eskü :D

2022. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%

Elérhetetlen meghoditandóként kezel.

Amikor átvennéd te az irányitást viszonzást akkor meg error.

2022. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%

Itt olyan okosak , hogy megmondjak a tutit :D

Aztan kiderult hogy tevedtek nagyot

2022. nov. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!