Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ribnc vagyok? Ez megbocsajthat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribnc vagyok? Ez megbocsajthato? N/28

Figyelt kérdés

1 hónapja írogatok egy ferfival, minden nap folyamatosan kapcsolatban vagyunk. Egész nap chatelünk, videotelefonalunk.

Komolyan gondoltam vele,megkedveltem viszont másrészt a domináns majdhogynem agresszív megnyilvanulasai miatt néha elbizonytalanított.

Minden esetre, egy esélyt adtam volna a dolognak.


Úgy volt hogy pénteken este találkozunk, nálam otthon. ( hosszú lenne leirni de csak így tudtam volna megoldani)


Nem akartam semmikep hogy az első randin szex legyen,mert ahogy emlitettem komoly kapcsolat céljából szerettem volna megismerni

Valahogy nem is tudom mi lőtt engem de délután lemondtam a randit, nem volt kedvem hozzá..... furcsa érzésem volt .

Este felhivott videón, épp a szamat ruzsoztam ki,kerdezte hogy hova megyek ,és azt hazudtam hogy lefekszek, fáradt vagyok.


Ez nem volt igaz .annyira szeretet hiányos voltam hogy egy másik férfit hívtam át,akivel szex is volt, itt is aludt nálam.

Vele nem akartam egyből szexet ,de szükségem volt rá azon az estén, ezért megtettem egy masikkal.


Nem bírtam ki,szombaton elmeseltem neki, teljesen kiakadt és azóta nem akar tőlem abszolút semmit.


Elvégre nem voltunk együtt, még csak nem is találkoztunk nem is ezen akadt ki annyira ( ez is durva au első randi előtt) hanem.azon hogy hazudtam neki .


Vajon ezt még valahogy helyre tudom hozni ?



2022. nov. 19. 16:39
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

"Ebből is látszik hogy az őszinteséget az emberek nem tudják kellő keppen értékelni."


Mucuka. Az őszinteség értékelése nem azt jelenti, hogy minden szrt megbocsájtanak, csak mert elmondtad.


Rbanc ugyan nem vagy, de ezt már végleg elbaltáztad.

Ja, és idegen, élőben soha nem látott pasikat ne engedj be első alkalommal a lakásodba. Olyan nincs, hogy máshogy nem megoldható.

2022. nov. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
58%

"még a pasid sincs meg de már megcsalod valakivel előtte"


EZt kifejtenéd, te szerencsétlen?

2022. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Nem,nem kamu ... es ha tudnátok a részleteket... Jézus... akkor tuti mindenki azt hinné hogy kamu úgyhogy azt inkább hagyom.

Megtortent .nem tehetek róla... ha ezek után nem kellek valahol megertem,és keresek mást... sajnos már nem tudok mit tenni.

2022. nov. 19. 17:28
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
21-es mi az hogy nem tudják értékelni? mer mit kellett volna csinálni? "köszi hogy elmondtad.. értékelem.. őszinte vagy folytassuk ahol abbahagytuk a romantikus randikat :)" legit komoly? :DDD
2022. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
91%
Valamiféle kötődési zavarod vagy komlexusod van. Ez borzasztó. Szegény fiú. Mindenkinek odaadod magad. Valami baj van
2022. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

Az elobb beszéltem vele. Azt mondta ha s jó Isten kéri meg rá sem lenne ezek után velem.

Úgyhogy ez ennyi volt.

2022. nov. 19. 18:06
 27/58 Mathus ***** válasza:
17%

szabadon döntöttél, és döntéseddel SEMMI gond nincsen. és az őszinteségeddel sincs, sőt. ne minősítsd magad, ne értékeld le magad, mert nem tettél semmi rosszat, vagy elítélendőt. senkinek nem vagy a tulajdona, és nem tartozol senkinek elszámolással.

nekem az volna a fontos (ha kedvelnélek) hogy boldognak és elégedettnek lássalak, és örülnék annak ha elmondtad volna a fentieket.

(ez a normális, ahogy én látom, trust me.)

2022. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy agresszív pasitól ne akarj komoly kapcsolatot, főleg ha el is bizonytalanít. Szóval jól csináltad, ennek így kellett történnie.
2022. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
28 - én is így gondolom utólag.
2022. nov. 19. 19:49
 30/58 anonim ***** válasza:
90%

Ha fordítva történt volna, hogy lemondja a randitokat, de egy másik nővel még aznap lefekszik, miközben köztetek kialakulóban van valami, amit állítja, részéről komolynak tervez - neked hogy esett volna? Nem egy fair húzás, lássuk be.

Az más kérdés, hogy ha már most agresszív megnyilvánulásai vannak, jobb hagyni.

2022. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!