Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Játszani" akar mielőtt össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Játszani" akar mielőtt össze jönnénk?

Figyelt kérdés

Egy bár előtt veleltelen találkoztunk. A

Azt mondta hadjam megoleletem, mosolygot utána, nem haza ment, hanem azt mondta meg akarom eroszakolni mosolyogva ironizálva, közben oda ment más pasihoz aztán még a baratnojeihez és azt mondta nekik meg akarom erőszakolni,utána megintel indult elkaptam meg akartam csókolni azthittem hadja de elhuzodot, mindig engem nézet es mosolyogot amugy mikor ment mas pasihoz meg a barataihoz, kérdeztem hagyjam de csak duzogot, majd a végén "rá kiabáltam" hogy ,,kerdezem" akkor sem akart felelni csak a barátai olibe ment és duzogot és az egyik mondta mondjad neki hagyon és békén hagy akkor mondta, hogy hagyam.Ki jött a barátai öléből és szivta az electricigijwt miközben egymás szemébe néztünk de mar nem mosolygott.

Akkor egy hétre rá kérdezem tolle írásban, h tényleg azt akarja, hogy hagyam erre fel jelentett leskelodesert meg hogy csúnyát írtam neki, volt egy csúnya szó is a levelemben, mikor irtam neki,amugy nem leselkedtem. Az apját is feljetete fojtogatasert ami szintén nem igaz.Nem is lett belőle semmi bajunk.

Most meg egy bar előtt találkoztam egymás szemébe néztünk, mikor oda értem elindult ,,világa" mintha azt akarta volna, hogy el kapjam de csak mentem higgadtan vissza fordult oda lapult a falhoz felém fordulva, ahogy el mentem mellete, mintha azt akarta volna,hogy szenvedélyesen a falhoz "szoritsam" és megcsokolyam.

Furcsa de nagyon aranyos temperamentumos mindenert duzogos lany.

Amugy ez angoliaba egy angol lány.

Szerintem ha megcsokoltam volna a falnál fel jeletwtwt volna megint, írni meg nem irhatok neki, mert azt kérte, hogy ne írjak többet neki.

Nem írok, nehogy rossz indulatbol fel jelentsen, és priuszt kapjak miatta.

Igaz nem tudok jól írni fogalmazni se magyarul se angolul. Olyan kacernak érzem, mintha az izagalmat keresne mintha tesztelte , hogy mennyire tudom feszegetni a határokat.



2022. nov. 20. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Gya
2022. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon túltoltad a kamut. Így senki nem tud írni, még tudatmódosítóval se. Se fogalmazni. Se viselkedni.
2022. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
He?
2022. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#pisihologia

Oké.

2022. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolom a kérdésem.

Kacerkodik szerintem.

Vagy

2022. nov. 20. 14:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

'Szerintem ha megcsokoltam volna a falnál fel jeletwtwt volna megint, írni meg nem irhatok neki, mert azt kérte, hogy ne írjak többet neki' - Mit nem lehet ezen felfogni???

Nem akar téged, nem kacerkodik, azt akarja, hogy békénhagyd.

2022. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem parkapcsolat keresés téren valami, nagyon el van csúszva bennem. Nem értem a burkolt jeleket. Nagyon remenykedos vagyok... mind addig amíg nem kapok egy olyan egyértelmű választ tőle, hogy hagyjam veglak, vagy ,,mit nem értesz hagyj békén."
2022. nov. 20. 14:57
 8/15 A kérdező kommentje:
De mintha kacér lett volna mikor "világa ment" és aztán vissza fordult oda szegezve magát a falhoz.
2022. nov. 20. 14:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem elég kel, hogy nem akarja, hogy írj és feljelentett? Szerintem ez untig elég.
2022. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mintha azt szetete volnay h rá hajcsak. Újra de nem néztem rá így nem láttam az arcát. Annyira aranyos...de nem keresem többet de ha lattom az utcán és rám mosolyog vagy kacerkodik akkor oda megyek higadtsn és mrgpuszilom az ajkát es fokozom, hátha csókolózás lesz belőle.
2022. nov. 20. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!