Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy beszéljek vele arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek vele arról, nagyon zavar, hogy semmi programot nem szervez soha és totál természetesnek vesz?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy én lennék a 3. fél egy házasságban... Nem vagyok büszke, nem is így terveztem, de részemről már akkor voltak érzelmek, mikor még csak ismerkedtünk (nagyon sokáig nem történt semmi, csak üzenetekben beszéltünk, néha néha találkoztunk, de maximum a kezemet fogta meg). Utána "szintet léptünk" úgymond és havonta egyszer-kétszer együtt voltunk. Ez mindig teljesen feltöltött, nem tudom leírni az érzést, amit vele éreztem olyankor. De megvolt a varázsa annak, hogy mindig elmentünk valahová, csak ketten voltunk stb. Közben baromi romantikus dolgokat, gesztusokat tett. Volt, hogy meglepetés utat szervezett nekünk külföldre, nyáron is voltunk 5 napot nyaralni. Most is mondta, hogy megy a barátaival síelni majd, esetleg én is mehetnék és mi maradnánk pár nappal tovább... De hetek óta ez volt az első ilyen ötlete. Már nem is nagyon megyünk sehová, csak munka előtt vagy után feljön hozzám, esetleg napközben ír, hogy van egy szabad félórája, órája, nem megyek el az irodájához? Vagy ha vidéken van dolga, hív magával. Régen ilyenkor mindig az volt, hogy ott is aludtunk egy szállodában, mert "későn végzett és sötétben már nem indulna haza fáradtan". Most meg a legérzékibb, ami történik, hogy vezetés közben fogja a kezemet/combomat a kocsiban.


Nem akarok hisztisnek tűnni a szemében, de tehetetlennek is érzem kicsit magam. Most komolyan próbáljam meg "elcsábítani", mikor így is a szeretője vagyok?!



2022. nov. 21. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld.
2022. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmulott az ujdonsag varazsa..
2022. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha házas, akkor még az is extrán sok, ami idáig volt. Azzal már nagyon pofátlannak kell lenni, hogy 5 napos nyaralást, a barátaival közös programot szervezzen.

Tulajdonképpen mit vársz? Nyilván sosem fog úgy kezelni, mintha párkapcsolatban lennétek, amíg az a felállás, hogy ő hazamegy a feleségéhez.

Nyilván szólhatsz, hogy ez neked kevés, ő meg közölni fogja, nagy valószínűséggel, hogy ennél többet ne várj.

2022. nov. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Lehet van 3. nője, akivel megéli ezeket, ezért jut kevesebb idő rád, és kevesebb program.
2022. nov. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
PfuuuÚ. Szerintem légy türelmes! Hisz te vagy a pótkerék. Ha már ilyen agyament kapcsolatba keveredtél fogd be a szád, majd sok kerül rád akkor amikor kell
2022. nov. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Jól van ez neked, mit vártál? Szerintem már kezd téged unni, vagy más nő van a soron.

Nem fogja elhagyni a nőjét, amikor így is megkap mindent tőled :D

Sőt már még annyit se érsz neki, hogy programokat szervezzen, mert tudja, hogy igyis úgyis kihasznalhat, míg természetesen meg nem un téged, akkor aztán dob, mint egy lyukas zoknit...

2022. nov. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!