Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha halálosan szerelmes vagyok valakibe, aki mással van? Olyan másfél éve nagyon sokat veszekedtek a barátnőjével, hónapokon keresztül, és akkor azt éreztem, mindjárt eljön az én időm. De azóta újra békében élnek, sőt, esküvőszervezés.

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 12:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem volt már karater ragozni a mondat végét: "...sőt, esküvőszervezésről csiripelnek a madarak..." akartam írni.
2022. nov. 23. 12:26
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Voltam ugyanebben a szituban. Hidd el, idő kell, SOK idő de elmúlik.


Nekem az segített hogy nem találkoztunk sokáig, elutaztam, nagyon sok új impulzus ért, új emberek, sokkal könnyebb volt így felejteni.

2022. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Úgy fogsz járni, mint Hortenzia nagy-nagynénikém. Ő is belezúgott egy házas férfibe, aki hülyítette és kihasználta, ő meg mindig azt gondolta, hogy "mindjárt eljön az ő ideje". Hát nem jött, csak a halál ideje. Igaz a teljes képhez hozzátartozik az örökletes hajlam a depresszióra, mély melankóliára, az apja (dédfater) is öngyilkos lett, amikor úgy érezte, hogy ennyi elég volt.
2022. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Tovább kell lépni. Férfiként nemcsak azt kell elfogadnunk, ha a nő más férfival van - az szinte nekem még tetszik is, már persze ha boldog -, hanem azt is, ha egy nő inkább úgy dönt, marad egyedül, nem kell neki senki. Na, erre varrj gombot! Te hibád, ha ennyi idő után sem találtál másik pasit.


Szerelem... így, hogy ki sem fejtetted, miért szeretsz egy idegent, vagy ki tudja mi volt köztetek, végképp nem lehet tanácsot adni. Ha a sztori negyedét írod le, az szinte semmi.

2022. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Lépj tovább. Nem pazarolhatsz éveket arra hogy vársz es vársz, varod hogy neki rossz legyen végre.


Aztán lehet egyszer összejöttök, majd amikor már nem is számitasz rá

2022. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Gondolom nem praktikákat akarsz hallani hogyan szedd szét őket vagy hogyan reménykedj. Eltelik pár év és azon veszed észre magad higy egy olyan emberre pazaroltad a drága fiatal éveidet (feltételezem fiatal vagy) akivel még együtt sem vagy.

Tanácsot kérni jöttél ide ezért fogadd meg amit mondunk egyöntetűen: Egy dolgot tudsz csinálni, élni tovább az életed. De ezt akarod kell ami azt jelenti hogy nem sajnáltatod magad tovább és elfogadod hogy mással van. Ne találkozz vele ha lehet, ne érdeklődj róla, csinálj új dolgokat amik nem rá emlékeztetnek.

2022. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem a te embered. Valószínűleg kinövöd, ha a sors is így akarja.
2022. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Aztán lehet egyszer összejöttök, majd amikor már nem is számítasz rá."


Ilyen tanácsokat ne adj, mert élete végéig várni fog!

Lehet hogy a nagy SEMMIRE!

2022. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Látod hogy nem jött el a te időd! Megint csak azt hitted!
2022. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dorina? 😆
2022. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!