Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire erősíthet meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erősíthet meg a szerelem?

Figyelt kérdés
Az lehet hogy vki a rossz szokásairól leszokik vagy magabiztosabb lesz tőle? Nekem azt ajánlották, hogy keressek egy rendes párt magamnak, mert sok mindent megváltoztathat. milyen jó tapasztaltaitok ezzel kapcsolatban?

2022. nov. 28. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Jót, rosszat is kaphatsz!

Ha gondok vannak veled, mint pl. kishitu vagy, esetleg félénk a szerelem ezt nem fogja megvaltoztatni, maximum azt hiszed, bebeszeled magadnak...

2022. nov. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Ha gondok vannak veled, mint pl. kishitu vagy, esetleg félénk a szerelem ezt nem fogja megvaltoztatni, maximum azt hiszed, bebeszeled magadnak..."


Ezt nem annyira értem. Ha "bebeszélem" magamnak hogy magabiztos vagyok, akkor az is vagyok, hiszen az hiten alapul hogy hogyan látom magam, ez nem egy objektív tény.


Bemagyarázni olyan dolgokat tudok magamnak, hogy pl. magas vagyok, hiszen az nem egy érzés.

2022. nov. 28. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:

De attól nem vagy magas, nem?

És az sem biztos, hogy a kapcsolat által fuh de magabiztos leszel, hiszen egy kapcsolatban vannak hullamvolgyek, sőt a párod ismerősei, családja ha nem bírnak, vagy ilyesmi ugyanúgy le tudnak húzni.

2022. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez az, de a magasság egy objektív tény, pont ezt mondtam én is. A magabiztosság pedig szubjektív.


Azzal egyetértek hogy az ellenkezője is elképzelhető, de ha bele gondolunk a párunk arra is rávilágíthat hogy mik a rejtett értékein és mivel egy jó kapcsolat bizalmon alapul így jobban elhiszük nekik amit mondanak. Ami még negatív lehet az az hogy túl nagyképűvé válunk.

2022. nov. 28. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Két élű fegyver, vagy megerosit/rendbe hoz vagy tonkre basz teljesen. Szoval csak óvatosan
2022. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Pontosan így van. Mikor igazán szerettem valakit, teljesen leszoktam az alkoholról. De szó szerint évek alkoholizmusa szűnt meg annyira, hogy még egy hideg sört se kívántam a nyári melegben.
2022. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szerelem bármire képes ami alatt csak a jót értem ha az kölcsönös.🙂 Nemcsak te az egész világ megváltozik a kettőtök érzéseitől.🙂 Nem számít milyen szokásaid vannak nem számít semmi sem! Felülír mindent ez az érzés!🙂 Remélem mondtam vele valamit.🙂
2022. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
A szerelem nem old meg semmit, legfeljebb azokat a problémákat, amik nélküle nem is léteznének.
2022. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!