Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyet mondott nekem, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet mondott nekem, de csak barát, gondolhatok bele többet?

Figyelt kérdés
A fiú barátom azt mondta hogy van bennem valami, ami a többi lány barátban nincs és emiatt vonzódik hozzám. Barátságnál többet érez irántam, de pontosan nem tudná megfogalmazni hogy mit. Izgalommal tölti el ha rám gondol.

2022. dec. 2. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolhatsz.
2022. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

dugna... barátságot akar extrákkal.

ha tényleg szerelmes lenne, nem süketelni ennyit, azt mondaná, h. szeret.

2022. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szeretni sok mindent lehet egy kutyát is például. Szerelmesnek lenni már más tészta. Egy munkahelyi barátságnál pl csak egy iq huszár merné teljes bizonyossággal kijelenteni, hogy szeret, vagy hogy szerelmes beléd. Tehát attól függ mennyire ismer. Arról meg egy szó sem esik, hogy neked tetszik-e. Az ilyen "mmmm... hát nem is tudom MMmmMmmm..." agyvakarászós beleugrok kapcsolatok nem tartanak sokáig. Vagy van valami kölcsönösen köztetek, vagy annyit is ér.
2022. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Vonzódik hozzád. Miért nem tesz konkrét lépéseket?
2022. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!