Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak vagy lépjek? Biztonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vagy lépjek? Biztonság vagy szenvedély 22 évesen?

Figyelt kérdés

A mostani párommal fél éve vagyunk együtt. Sosem voltam lila ködben vele, nem volt az a “filmbeillő” pillangós érzés, viszont elképesztően jól kommunikálunk egymással, hajlandóak vagyunk egymásért tenni, figyelünk egymásra és lelkileg támogatjuk egymást. Imádom, hogy csomó jó programot tudunk csinálni, sok dologban egyetértünk stb…Racionálisan nézve nem kérdés, hogy ő lehetne az ideális partnerem és maximálisan rá kellene figyelnem…DE. Életemben eddig 2x volt részem olyan igazán őrjítő (és kicsit vak) szerelemben, ahol úgy éreztem, zsigerből vonzódom a másikhoz, és mintha valami sokkal mélyebb, “égi” kötettés vonzana hozzá, mintha ismerném már valahonnan. Mély beszélgetések, csodás szex, és valami “varázslat”, mintha a teljes lényem új erőre kapott volna és csak vele tudtam elképzelni a jövőm…De mindketten csúnyán viselkedtünk egymással, viharos volt az egész, tele szemvedéllyel, és 1 év után szakítottunk (vagyis inkább leüvöltöttük egymást és rácsaptam az ajtót. Gyűlölet és szerelem váltakozott bennem még utána sok ideig…racionálisan nézve ez az exem valójában elég gyáva ember, kicsinyes, nem értünk egyet dolgokban, önző, és a látszatnak él.

Viszont 1 hete összefutottunk az utcán, és újra jött az az elsöprő érzés, amit a jelenlegi páromnál sosem éreztem…egymás szemébe néztübk nagyon mélyen, tele tartalommal és megbánással…Azóta nem bírom kiverni a fejemből, és erős bűntudatom van emiatt. Ráadásul tudom, hogy részéről nem múltak el az érzések felém, csak mindketten beláttuk, hogy nem bántunk jól egymással és nem biztos, hogy működne köztünk…megijedtem, mert szeretem a mostani párom, de nem biztos, hogy vele akarnám leélni az életem, úgy érzem nekem kell ez a tűz…



2022. dec. 3. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lépj, és keress egy harmadikat, az igazság a középúton van. Ha visszalépsz az exedhez, újra boldogtalan lennél hosszú távon.
2022. dec. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Fiatal vagy, a tuzet valaszd. Megalkudni raersz meg 35-40 evesen is.
2022. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Majd ha érettebb leszel rájössz, hogy amire vágysz, az nem a szerelem, hanem a fellángolás, az érzelmi labilitas egy kapcsolatban. Ahol érzed és tudod, hogy nem kell tenned azért, hogy a másik veled akarjon maradni és nem kell semmin izgulni, azt mindig unalmasnak fogod találni, pedig hidd el, ez a normális.

Én is azt hittem ezekre a pillangos hülyeségekre, hogy az a szerelem, aztán két éve megismertem a páromat, akivel ezt nem éreztem, és mellette jöttem rá, hogy mennyivel mélyebb és jobb kapcsolatok vannak annál a gyomorgorcsos hulyesegnel. Szerintem szerelmes csak úgy lehet az ember, ha esszel islegalább annyira benne van egy kapcsolatban, mint érzelmekkel, a másikat csak fellangolasnak vagy kemianak hívnám.


24N

2022. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Kúrni bárkivel lehet, de a te döntésed :) Csalogatás a legrosszabb döntés.
2022. dec. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fel sem merül bennem a megcsalás, el fogom dönteni, hogy mi a helyes és a lehető legkevésbé fogok ebben megsérteni bárkit is.


És nem, nem a “kúrás” a lényeg itt, nem rendelkezem túl nagy szexuális étvággyal és sosem jelentett számomra hatalmas élményt. Az exemmel amiatt volt jó, mert annyira szerelmes voltam, hogy szinte eggyé akartam válni vele, ismerni minden porcikáját, örömet okozni neki, a lehetö legjobban összefonódni vele. De sosem volt nálam a szex az elsödleges kérdés

2022. dec. 4. 00:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy így szokott ez lenni, mindig, a filmekben is.

A hatalmas lángoló szerelemnek mindig azt érezzük, ami egyébként szörnyű.. talán, mert az sose biztonságos, ott mindig félni kell, mi lesz a következő percben, mert hullámzó.


Szerintem 22 évesen még belefér ez is. Később viszont az ember már nem erre vágyik.

2022. dec. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyereked van akkor felejtos.
2022. dec. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
A szerelem az mindig tobbwt ad mi t egy esz ervekkel kialakitott kapcsolat.
2022. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Nyugi! 10 év mulva, egy.ilyen fasziert, (akit te "biztonságos"- nak nevezel, ölni tudsz majd!

De addigra ő már mással lesz

2022. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Csak Te tudhatod mi a legjobb Neked.

Mivel véleményt is kértél itt másoktól: én továbbra is maradok a szerelemnél.

Szívesebben töltök egy nyarat a szerelmemmel Mallorcán, mint Kenyában egy tök közömbös nővel, akivel mindenben megértjük egymást.

2022. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!