Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én érzem ezt végtelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt végtelenül pofátlannak?

Figyelt kérdés
Egy fiúval megbeszéltük hogy átjön és azt csináljuk (egyébként barátom is egyben). Előtte elmentünk egy drága helyre, ahol meghívatta magát velem. A pincér automatikusan neki adta oda a számlát, de nekem kellett a pénzt odaadnom. Gondoltam magamban, majd következőre ő hív meg. 1 hét múlva is meghívatta magát, mondván csak ennyi meg annyi Ft van nála. Ami fura hogy fel nem tűnik neki, hogy ha meghívtam már egymás után többször, valahogy viszonozni illene. Olyan is volt, hogy ő fizette mindkettőnkét, de utólag mondtam hogy kifizetem a részem, és elfogadta. Ő ugyanezt nem tette meg. A másik ilyen a fogamzásgátló. Sajnos kiszakadt az óvszer és mivel netes sürgösségi ambulancián akartam minél hamarabb kiíratni, 18 ezer Ft-ot kellett átutalnom, aztán maga a tabletta meg 6000 Ft volt. Ezt is egyedül álltam. Mondta hogy egy ezrest bele tud adni. De egyébként meg külföldre el tud menni utazgatni meg 62k-ért piát venni magának.

2022. dec. 10. 19:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az. Miért vagy vele?
2022. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem járunk. De barátként is rohadt pofátlan szerintem...és észre se veszi magát...úgy kell rászólni
2022. dec. 10. 19:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát! Nem haver! Kihasznál! Ébresztő, marha gyorsan zavart el!
2022. dec. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

minek mész vele drága helyre, ha sejthető h. ő nem fizet?


és miért jó ilyen maszatolós szexkapcsolatot fenntartani, amiből majdnem bekaptad a legyet?


azért sem fizet, mert tök lazán veszi, dugópajtinak tart, nem többnek...

2022. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasival nemhogy szexelni, de még barátkozni se akarnék!
2022. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy nem igaz!
2022. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Lehúz és ezek mellé még meg is dug rendszeresen. Te sem leszel hülyébb.
2022. dec. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%

Gáz a történet.

Legfőképpen az, hogy bár névtelenül, de napvilágra is hozod.

2022. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
Alapvetően miért kell drága helyen kajálni...? Sok proli azt gondolja, hogy ez "sikkes", holott nem.
2022. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

3 kérdésem van.

- Miért mész vele drága helyre?

- Miért fekszel le vele ha nem jártok?

- Miért vagy egyáltalán vele ha ilyen pofátlan?

2022. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!