Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy még érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy még érdeklem?

Figyelt kérdés

Tegnap bejelölt az exem BeRealen (social media, az a lényege, hogy mindennap egy random időpontban jelez az alkalmazás, és onnantól 2 oerced van posztolni egy képet magadról, illetve arról, hogy épp mit csinálsz.)

Még nem jelöltem vissza, furcsállom, mert nem vagyunk beszélőviszonyban, habár haragban sem. De ő szakított velem, és azóta új barátnője lett.



2022. dec. 11. 22:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak az látja a képed aki az ismerősöd, ez egy sokkal privátabb dolog, mint pl a facebook, mert ide mindenki smink nélkül, kócosan, nem a legjobb formáját mutatva, hanem akár kora reggel posztol, ráadásul simán lehet hogy éppen a pároddal összeölelkezve, vagy egy sírás után vagy. És teljesen lekövethető, hogy éppen mit csinálsz
2022. dec. 11. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kevés információval nehéz lesz megmondani.


Mikor szakítottatok? Mi miatt?

2022. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha regisztrálok erre, hogyan tudok követőket gyűjteni? Instán se volt sose 5-nél több követőm, mert nem kötöttem össze fb-kal.
2022. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6 hónapja. Előttem nem sokkal szakított az akkor barátnőjével (jó régóta együtt voltak), azt mondta úgy érzi nem gyászolta meg, túl gyorsan kezdett érezni felém, mondta, hogy egy kis idő kell neki, magával akar törődni, sajnálja de hirtelen (egyik napról a másikra) csillapodtak az érzései, sokat dolgozott akkoriban és semmi energiát nem tett a kapcsolatba.
2022. dec. 11. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem voltatok hosszan együtt szóval szerintem csak szimplán, mint egy régi ismerős jelölt be, lehet jól mutat mégegy lány ismerős.

Szerintem nincs értelme túlgondolnod.

2022. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Annyit még írnék, hogy kerek legyen a történet, hogy amikor szakítottunk nagyon összvesztünk, de tényleg, volt ott üvöltözés, ajtócsapkodás minden…Csak azóta már szerintem mindketten beláttuk, hogy nem jól reagáltunk, és mindkettőnkben elmúlt a harag
2022. dec. 11. 23:49
 7/7 A kérdező kommentje:
De azt azért nem érzem, hogy vagyunk olyan viszonynban hogy “na bejelölök egy régi jó ismerőst”. Mert a vita óta abszolút nem beszéltünk, akkor azt mondtam, hogy ne is keressen. Csak köszönünk egymásnak egy kis mosollyal ha épp véleltlen összefutunk.
2022. dec. 11. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!