Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet olyan férfival kezdeni, aki letagadja az érzéseit, pedig tudom hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Amikor az érzéseiről kérdezgettem, elterelte a témát. Vannak jelei, hogy szerelmes belém. Mit tudok tenni, hogy megnyíljon?

2022. dec. 12. 07:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Csakis azt teheted, hogy légy domináns vele, és szavakkal, kérdésekkel vezesd rá, hogy végre mondja ki, amit gondol. Ha neked is tetszik az illető, akkor motiválhatod azzal, hogy előbb te lépsz, te moondod ki a felé irányuló érzéseidet.
2022. dec. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Milyen jelek?
2022. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Nőként kérdezem, miért kell a férfit az érzéseiről csesztetni? Engem is felidegesítene ha ilyenekkel faggatnál. Meg egy kicsit olyan dedó szint jut eszembe.


Légy vele kedves, éreztesd vele, hogy tetszik neked, vagy egyszerűen kezdeményez te. Hót ostobaság valakit bevallásra kényszeríteni. Szerintem. Én biztosan nem tenném, legalábbis ha így próbálna valaki “vallatni”. Meg amúgy is ez olyan erőltetett…

2022. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
A hármast se nő írta. Mi nők, pontosan azt várjuk, hogy a pasi egyenesen, nyíltan momdja meg mit akar. Ha érezzük, hogy bejövünk neki, de ha szóbajön a téma és kitér, egyértelmű jelzés számunkra, hogy ebből max szex lehet a részéről.
2022. dec. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de aki már most nem képes felvállalni az érzéseit, az szerinted milyen mélységben szeret téged ? Egyáltalán milyen jelei vannak, hogy szerelmes beled ? Lehet, hogy okkal tagadja le az érzéseit és az is lehet, hogy félre értelmezed őket. De ha mégsem, kell neked olyan ember, aki nem vállalja fel az irantad érzett érzelmeit?
2022. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

4 hadd tudjam màr jobban no vagyok e vagy férfi könyörgöm!


Nem írta milyen kapcsolatban vannak, így abból indultam ki, hogy 2 ismerős, vagy kolléga. Elképzelem ahogy odaáll valaki és megkérdezi, hogy Peti, te szerelmes vagy belém? Vagy vald már be.. stb sztem tízen évesen még ok.


Felnőtt férfinél gondolom van oka, legyen az bármi, mit érsz el ha kierőltetsz valamit, amire a másik meg nem áll készen ?


Nem írta. Hogy pl randiztak volna már. Ebből indultam ki. Ha meg már volt több is, akkor más helyzet, ott már jogos lehet a “vallatás”, mint csak a semmiből.

Sok kontextust nem adott a kérdező.

2022. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
6, Mivel azt írta tudja hogy szereti, gondolhatod, hogy nem múlthéten imerték meg egymást
2022. dec. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem is érdemes ezzel foglalkozni. Vagy csak te gondolod, hogy érez valamit, vagy tényleg érez, de nem annyira, hogy érdemesnek látná beszélni róla. Velem volt ilyen, hogy azt gondolta szerelmes vagyok, közben szimpátia volt csak a részemről. Azért nem beszéltem vele, hogy ne bántsam meg. Ő is faggatott, és baromi vacak érzes volt. Ha annyira odavagy, akkor hívd el randizni, így kiderül hányadán álltok.
2022. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
A 3-as, 6-os nagyon jót ír. Minek basztatni valakit. Most kikényszeríted, hogy azt mondja , amit hallani akarsz. Jelekből látnod kell, hogy miként áll hozzád.
2022. dec. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
9, Ez nagyon nem így van.😂
2022. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!