Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatal nőt idősebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőt idősebb férfi tényleg sokkal jobban megbecsül?

Figyelt kérdés

Egyik kérdés hozzászólásaiban láttam hogy írta valaki, hogy pl. ha egy 23 éves nő valami csoda folytán beleszeret egy 45 éves férfiba, akkor egy ilyen kapcsolat pont hogy nem a nő kihasználásról fog szólni mert ha egy férfi ekkora korkülönbséggel elnyeri egy hozzá képest 20-25 évvel fiatalabb nő vonzalmát és akár szerelmét, akkor az a férfi úgy fog bánni vele mintha istennő lenne és a tenyerén fogja hordozni.


Mert hogy egy 40-es férfi szemében egy huszonéves nő elképesztően vonzóbb, és pont ezért nagyon meg fogja becsülni.


Ez így logikailag oké mondjuk megállja a helyét, de amúgy valóságban is így van?



2022. dec. 15. 13:46
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted az milyen ember, akinek a kor erény? Olyan, aki istennőzik? Egy rossz mozdulat, és összetörik a kis álomkép és mehetsz haza anyádhoz.
2022. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
😆 aha meg a télapó is létezik🧑‍🎄
2022. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon emberfüggő. Nem hiszem hogy minden esetben érvényesülne. 44/F.
2022. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

# 1


szerintem sem a kora miatt erényes, hanem mert tudja hogy ilyenre hogy 20 évvel fiatalabb nője legyen most ez az utolsó és egyetlen alkalom , ezért megbecsüli. Inkább parázik hogy sokáig tartson a dolog hiszen fiatalabb már nem lesz a fickó.

2022. dec. 15. 13:51
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyi olyan férfi van 40-en túl, hogy direkt a friss husit vadássza?

Egyébként személyfüggő.

2022. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
A magyar valóságban ez úgy van, hogy az idősebb palinak van egy huzatos panelja, valamilyen csoda folytán ezt megtudja egy lelkileg instabil, vagy egy extrán dörzsölt csaj és hát ott az alkalom, albérletet fizetni drága, az egyetem is drága, meg igazából minden drága...szóval talál Ámor nyila és be üt a fullfull prémium szerelem a csajnál.
2022. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%

"szerintem sem a kora miatt erényes, hanem mert tudja hogy ilyenre hogy 20 évvel fiatalabb nője legyen most ez az utolsó és egyetlen alkalom"


Nem érted, de nem lep meg.


Akinek a feszes valagad meg a 2-essel kezdődő korod a vonzó, az nagyon hamar dobni fog. Ha neten ismerkedtek, és csak később derül ki a korotok, lehet jó kapcsolat, de ahol mindegy, hogy a csaj mennyire ostoba, csak a kora számít, ott a pasas nem olyan, aki istennősködik, ha meg igen, ahogy jön a 30, ez elmúlik.


Ne így pótold, hogy apád leszart.

2022. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Eddig velem kb. egyidős barátaim voltak, mostani 13 évvel idősebb nálam. Ég és föld. Odaadó, figyelmes, önzetlen. És egyben igazi férfi is.
2022. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
lehet, hogy megbecsül, de mivel kétszer annyit élt, mint te, ezért esélyes, hogy egyúttal tapasztalatlan, ostoba kis butusnak fog tartani
2022. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
21%
#9 engem nem tart annak a párom, de az is hozzátartozik ehhez, hogy gyakran mondják, hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. Mondta is, hogy a korosztályom átlagban telefonfüggő, elkényeztetett, hisztis libákból áll, akik csak elvárni tudnak, adni semmit. Na én meg nem vagyok ilyen😀
2022. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!