Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ok a szakításra?

Figyelt kérdés

Még nem szakítottunk, de megváltozott velem a történtek után a viselkedése és mikor rákérdeztem, hogy szakítani akarsz, azt mondta, hogy lehet, de még ki kell tisztuljon az elméje.

Volt egy telefonbeszélgetésünk, ahol eléggé felhúztam magam, mert nem hitt el nekem valamit és annyira mérges lettem (mert szerintem a bizalom a legfontosabb egy kapcsolatban), hogy egyszerűen megszakítottam a hívást, mivel hiába ismételgettem magam, nem hitte el, amit mondok. Aztán háromszor próbált hívni, de nem vettem fel a videótelefont, mert nem akartam azt a sértett és melankólikus arcot látni és túl ideges voltam. Írtam neki, hogy ne haragudjon, nem fogom felvenni ma, mert sík ideg vagyok. De pár üzenetben válaszoltam neki. És úgy nézett ki, hogy ilyen módon mindenki lehiggad és rendeződik a helyzet. Bocsánatot kértem, hogy letettem a telefont hívás közben, de egyszerűen jobbnak láttam. Azóta is minden nap beszéltünk, az én viselkedésem nem változott, de az övé igen, nem mosolyog rám, nagyon távolságtartó lett. Aztán meguntam ezt és rákérdeztem, hogy mi történik. Azt mondta, hogy annyira megbántotta, hogy rácsaptam a telefont, hogy valami megváltozott benne és szándékosan viselkedik így velem és mikor rákérdeztem, hogy szakítani akarsz, azt mondta lehet. Mi erről a véleményetek? Szerintem sokkal súlyosabb eset egy kapcsolatban, ha valaki nem hiszi el, amit mondok, mintha megszakítokbegy hívást. De lehet nem kellett volna ezt tennem.Nem tudom.



2022. dec. 17. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem szakito ok
2022. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem eltúlozza, ez csak hiszti.
2022. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem meg nem telefonon kell veszekedni és nem ignorálni a másikat, hanem beszélgetni. Higgadtan. Igen, szerintem szakítóok. Mindketten hibáztatok. Nem tudtok normálisan kommunikálni. Hogy min veszekedtetek, azt nem tudom, de igazából lényegtelen. A konfliktuskezelésetek tragikus. Neked is, neki is. Vagy csak úgy egymással. Lehet mindkettőtöknek menne mással.
2022. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk azért nem mindegy, hogy mi volt az a dolog...
2022. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" Szerintem sokkal súlyosabb eset egy kapcsolatban, ha valaki nem hiszi el, amit mondok, mintha megszakítokbegy hívást. De lehet nem kellett volna ezt tennem.Nem tudom."


Teljes mértékben egyetértek, neki nincs joga eljatszani a sértett félt ha egyszer ő volt a veszekedés, vita kiindulópontja.

És most rad hárítja az egészet, de hogy megmaradjon a büszkesége szakít, mert valójában nem bízik benned csak a telora fogja.

2022. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Milyen jó olvasni az ilyeneket, fiatal koromra emlékeztet, amikor még nem volt telefonom mert olyan szar helyzetben voltam és mindig fulkekbol telefonáltam, mentek az ilyen veszekedések, hány fülkét bsztam szét dühömben, hány fülke nyelte el a pénzem...és mikor letiltotta az egyik fülkét, mehettem másikhoz, de mi volt akkor, amikor a kerület összes fülkéje tiltásra került, ilyenkor át kellett buszoznom egy másik kerületbe, hogy telefonalhassak. (ma még videóhivas meg stb)

Amúgy ez gőg, pár nap és semmi baja nem lesz a gyereknek...ne stresszelj ezen :'\

2022. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi komoly dologra nem kell gondolni. Felvetett egy közös programot, amit elsőre nem akartam. Aztán átgondoltam és úgy voltam, hogy legyen, új kihívás. Erre azt mondta, hogy látja rajtam, hogy igazából nem akarom és szánalomból mondtam igent, mert megsajnáltam, hogy annyit könyörgött miatta. De igazából ezt már csak ő találta ki. Nem ezért mondtam végül igent. És hiába mondtam, hogy nincs igaza, hajtotta ezt a szánalom dolgot..én meg fogtam és letettem a telefont.
2022. dec. 17. 18:32
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fhú...

Nyugtass meg, hogy nem vagytok többek 16-nál!

Mintha egyik régi exemet hallottam volna. Ő szokott ilyen horderejű dolgok miatt szakítással fenyegetőzni. Teáht azon gurult el nála a gyógyszer, hogy te igent mondtál másodjára egy programra?

Ne haragudj, de inkább neked kellene ezt a gyökeret kidobnod.

2022. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudtok kommunikálni egymással. Ő nem hallgat meg, feleslegesen kavar, te türelmetlen vagy. Mondhattad volna, hogy "Szivem, elbeszélünk egymás mellett. Megvárlak itthon és majd megbeszéljük" vagy valami. Veszekedés közben sem csapjuk a másikra az ajtót, ha szükséged vagy a megnyugvásra, jelzed. "Egy kicsit át kell gondolnom a dolgokat. Magamrahagynál pár percre?"

Persze ő legalább ennyire hibás. Ez egy tök apró dolog, mégis mekkora balhét csináltatok belőle. Nem hinném, hogy ez hosszútávon működhet. Hogy te vagy ő szakít, az meg mindeg, szerintem. De nem jó a kapcsolatotok.

2022. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs olyan, hogy elég ok a szakításra, vagy hogy jogos e szakítani. Aki szakít az szakít, mert nem akar veled lenni. Ennyit kell tudni.
2022. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!