Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átlagosan mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mennyi idő alatt dolgozol fel egy elutasítást?

Figyelt kérdés
Ismeritek egymást, a személyisége is megfogott és félreértetted a jeleket. Mennyi idő után léptél túl ezen?
2022. dec. 18. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
ilyenen pár nap alatt túl lehet esni
2022. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azonnal. Pl összejön valakivel, ezt hirtelen megtudom, onnantól vége az ábrándozásomnak, még akár őszintén örülök is nekik.
2022. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Több dologtól függ. Mennyire erősek az érzések. Milyen módon utasított el. Mennyire vagyunk vagy nem vagyunk egy "súlycsoportban".
2022. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utoljára 6 hónap volt, mire túl tudtam lépni egy ilyen "félreértésemen".
2022. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez zsinórban megy, úgyhogy már hidegen hagy.
2022. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rohadtul függ attól, hogy mennyire vagy már belebolondulva a másikba. Nekem volt egy totál egyoldalú szerelmem, akit a végén már szinte zaklattam, annyira nem bírtam az elutasítást. Még 1,5-2 év múlva is trauma-szerűségként előjött. De talán még ma is elfordítanám a fejemet, ha meglátnám az utcán. Nem jó, kellemetlen tapasztalat.


De pl ha csak egy szimpatikus lányt elhívnék randira, de nem-et mond, akkor az nem hinném, hogy jövő héten is eszembe jutna még. Kivéve ersze ha valami munkatárs, akit minden héten látok legalább egyszer.

2022. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy kb. 30 perc alatt
2022. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

biztos, hogy félreértetted a jeleket?

jártam így, és háttérben az volt, h., nős, és bár tetszettem neki, de nem bírt kilépni a házasságából.

úgy tagadta le az egészet, és próbálta beadni,h. félreértettem a jeleket, h. előtte pár hónappal ő maga írta le, hogy amit érez, annak nem szabad megvalósulnia kettőnk között, és nem bírja velem emiatt tovább tartani a kapcsolatot, ergo ez egy vallomásvolt... utána mégis másképp beszélt.

érdemed átgondolnod a saját eseted.

az emberek általában nem hülyék.

ha azt érezted bejössz neki, valszeg azért volt, mert tényleg bejöttél neki.

és ezt nálunk nem is hagytam annyiba, mert megalázónak tartottam, és megmondtam neki, h. szerintem kamuzik, mert akkor mi volt a múltkori vallomása.

és hogy tudom azért beszél így, mert van nője meg gyereke.

2022. dec. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tenyleg fugg. Ami rovid, talan eltudom engedni hamarabb. Legutobb ami most volt, 5 honapig tartott az ismerkedes. En biztosra vettem hogy osszejovunk, de o vegul nem engem valasztott:) marmint rajott hogy nem ram vagyik


Nem tudom mennyi ido lesz mire tovabblepek, de egy honap mar eltelt es mar bekeltem, de …

2023. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!