Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még beszélhetünk valaha? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még beszélhetünk valaha? Jó ötlet volt, hogy töröltem magam?

Figyelt kérdés
Pár napja volt egy nézetkülönbség köztünk. Azóta nem jól mennek a dolgok. Nagyon hűvös lett velem. Annyit mondott, hogy ki kell kicsit szellőztetnie a fejét. Abban maradtam vele, hogy ahogy érzi és hogy írjon, keressen, amikor úgy érzi, én nem zargatom. Amióta együtt vagyunk, a mai volt az első nap, hogy nem írt rám és nem beszéltünk :( viszont folyamatosan nézegette a whatsapp állapotfrissítéseim. Elég rossz volt ezt látni, úgyhogy inkább töröltem az accountom, mert nagyon hiányzott és megígértem, hogy nem írok. Kiírtam a profilkép helyére, hogy deleted account, mielőtt eltűntem. Nem igazán tudom, mit csináljak, de erőltetni semmit se akarok. Már az utóbbi napokban, mikor beszéltünk videókamerán, láttam rajta, hogy megváltozott a viselkedése. Nem mosolyog, nem örül nekem teljes szívből, pedig mindig Ő kezdeményezte a hívást. Néha úgy éreztem, mintha csak kényszerből hívna fel. Nekem is lenne okom arra, hogy megsértődjek, mert igazából adott rá okot, de mégsem tettem, mert szeretem őt. És egyébként nem igazán értem, ha állítása szerint, Ő is szeret, hogyan képes hűvös és közönyös lenni velem, mikor beszélünk? Azt mondta, már túljutott a konfliktuson, de ezek szerint mégsem.

2022. dec. 18. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Azt mondta, már túljutott a konfliktuson, de ezek szerint mégsem."


Ez valószínűleg helytálló, de nem értem miért nem személyesen beszéltek.

És jó lenne tudni mi volt a balhé.

Féltékenység, kevés idő együtt, hazugság?

Mert nem mindegy, hogy van-e értelme" újra" kezdeni.

2022. dec. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert most egy hónapig külföldi kiküldetésben van.

Azon akadt ki, hogy szerinte kinevettem Őt, pedig csak a szituáción nevettem, nem rajta. Mondtam is ezt Neki, de sajnos nem igazán hitte el. Ezen meg én akadtam ki, mert ha szeret, miért kérdőjelezi meg, amit állítok. Szóval ezen szólalkoztunk össze.

2022. dec. 18. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem jó.

Félreértés történt, bizalmatlanság részéről és te meg "visszavagtal" azzal, hogy törölted magad.


Mi lenne, ha megmagyaráznád neki, hogy nem rajta nevettél?

Ha duzzog továbbra is akkor egy barom már bocs. És én szakitanék meg vele mindenféle kapcsolatot.

Ha neki többet ér a hiszti oktalanul akkor az az ő baja.

Mást nem tudok írni, mert ez olyan kicsinyseg, hogy nevetséges.

2022. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit hagyd békén, ne várj mosolygást és olyan hangulatot mintha nem lenne semmi gond, amikor hisztizik és be van sértődve.


Csak mert nem beszéltek minden nap, az még nem egyenlő azzal hogy vége a kapcsolatnak. Adj neki egy kis teret, foglalkozz te is a magad dolgával. Pár nap után lehet írni neki újra, vagy lehet ő fog előbb.


Amíg ennyire alárendelt vagy, addig ilyen emberekkel fogod az időd pazarolni.

2022. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!