Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szeretsz a nőben, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretsz a nőben, aki levett a lábadról?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 16:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem én tiltottam le, közfelháborodás tárgya vagy, a jelek szerint.
2022. dec. 21. 17:08
 2/5 anonim ***** válasza:
7%
Közfelháborodás tárgya vagy....ezt a dumát! A GYK mióta közösség???
2022. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amióta létezik a közösségi oldal kifejezés. Balázska neve erre az elő bizonyíték, aki tudja ki ő, az a közösség tagja.
2022. dec. 21. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Megjegyzem van párom.

Ennek ellenére igen levett a lábamról egy fiatal lány.

Először az arca, az alkata fogott meg, később pedig beleszerettem a gondolkodásmódja élethez való hozzáállása modora és egyéb olyan tulajdonsága miatt, amit sokan nem vennének észre. Nekem esélyt adott rá, hogy ezeket kitapasztaljam. Még egyszer! Nem is szerelemmel szerettem bele, hanem mint ha a lányom lenne. Mindezt úgy, hogy személyesen nem is találkoztunk.

2022. dec. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Olyan elemi őserővel szívta ki belőlem a....szeretetem fizikai formáját, hogy azóta is a szívemben él az a lány.
2022. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!