Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szeret engem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret engem, vagy már csak elhitetem magammal ezt?

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapja vagyunk együtt, az első 3 hónap csodálatos volt, de augusztus vége óta úgy érzem hogy a kapcsolat "minősége" rohamosan romlik.

A páromról tudni kell, hogy egy nagyon változékony hangulatú ember, vagy nagyon jó, vagy nagyon rossz/depis kedve van, sajnos az utóbbi időkben, főleg az elmúlt egy hónapban szinte csak rossz kedve volt és nagyon elutasító lett velem szemben. Nagyon keveset találkoztam vele, szex nem volt egy hónapon keresztül.

A csókot már úgy 2 hónapja elutasítja, arra hivatkozott hogy régen másokkal sokkal jobb volt, (ez számomra kissé sértő, de "lenyeltem", nem tudok vele mit csinálni) illetve volt egy ajak piercingem ami "gátolja a jó csókot" hiába vettem ki miatta, nem változott semmi.

Nagyon szeretek ölelkezni, de nálunk ez sincs már jelen, mivel neki "erre nincsen szüksége", ha meg akarom ölelni gyakran szimplán csak ellök magától, sokszor a kezemet sem akarja megfogni.

Együtt alvás során kihúzódik az ágy szélére, én miközben alszok húzódok felé (hozzátenném hogy ez egyébként nem tudatos) a reggelek pedig szinte mindig szidással kezdődnek, hogy éjszaka már megint majdnem lelöktem őt az ágyról, erről szokjak le, és legyek szives a saját oldalamon aludni. (Olyan tipusú ember vagyok aki vágyik a testi érintkezésre)

Mikor közös programot szervezünk, közli hogy ő "fáradt, nincs kedve" szóval csak átmegyünk hozzá és nem csinálunk semmit.

Gyakran látom rajta, hogy olyan, mint akit valami bánt, aztán ha megkérdezem tőle hogy mi a baj, nem ad érdemleges választ, látszólag lelkileg elzárkózik tőlem...


Próbáltam vele mindezeket megbeszélni, megigérte hogy megpróbál változtatni önmagán, de semmi nem történik. Tűrök, mivel nagyon szeretem őt, de lassan eljutok arra pontra, hogy felidegesítem magam, és elhagyom. Fájdalmas döntés lenne...


Elnézést kérek hogy ennyit írtam de egyszerűen már nagyon nyomaszt és senkim sincs, akinek elmomdanám, vagy akivel megbeszélném.



2022. dec. 22. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Huh... szerintem nem nagyon van ezen mit gondolkozni. Itt neked babér nem terem. MÁr most kiállhatatlan, pedig még bőven a rózsaszín ködben kéne lennetek.
2022. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem szerelmes.

Ez nagyon megalazo és nem értem hogy bírod, én azután, hogy csókot sem adna már szépen leléptem volna.

2022. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A csókot már úgy 2 hónapja elutasítja, arra hivatkozott hogy régen másokkal sokkal jobb volt,


Picit megalázó? Túlléptél? NIncs az a pénz.

2022. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Vannak olyan emberek, akiknek nem az érintés a szeretet nyelvük. Az egyik barátnőm pont ilyen. Ő sose alszik ölelkezve, összebújva a férjével, ha sétálnak sose fogják meg egymáss kezét stb. Ők ilyenek. Én el se tudnám képzelni, hogy a férjem kezét ne fogjam meg, ha sétálunk vagy hogy este ne érjek hozzá, mert nekem is ez a szeretet nyelvem. Valószínűleg a párod hasonló lehet, mint a barátnőm, csak mellette nem is szeret, nem tart vonzónak se. Csak vagy neki, mint a haverja. Én szerintem is szakíts. Mások az igények, hosszútávon nem fog működni valószínűleg. Erőszakolhatod, ha akarod, de neked lesz egyre megalázóbb. Már most az.
2022. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy másba szerelmes, vagy nem lépett túl valakin és csak úgy vagy neki, mert tudja, hogy te szereted, hogy ne legyen egyedül.

Kihasznál és te meg hagyod "szerelem" címszó alatt.

Akármennyire szerelmes vagy, engedd el, mert ennek nincs jelentősége.

Csak magadat alazod meg egy olyan ember miatt, akinek sz@rt se érsz.

Amúgy nyugodtan maradhatsz vele ha azt hiszed a véletlen műve miatt megvaltozik vagy ő ki nem tesz. Rajtad múlik.

2022. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Akkor csokolgassa az, akinek ket anyja van. Ez lett volna a helyes reakcio.
2022. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom de a leírásod alapján nem szeret. Mindenképpen jobban jársz ha nem maradsz vele.
2022. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen kérdéseket, ilyenkor jövök rá, hogy az én kapcsolatom valójában egy Disney mese... :D Legalábbis ezekhez képest.
2022. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Melankolikus szemelyisegtipus!! Az ilyen gyoker. Volt ilyen pasim. Soha tobbbet …


Mindig megsertodik vmin.

Ugyanezek voltak.


A vicces,h meg tole kaptam kolcson Littauer: Szemelyisegunk rejtett tartalekai c konyvet… :D Olvasd el. Tudni fogod,h valaszd ki akovetkezo pasid. :D


Nem vagy hibas. Ez szemelyisegtipus kerdese. Szerintem te szangvinikus vagy.

N

2022. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tűrök, mivel nagyon szeretem őt, de lassan eljutok arra pontra, hogy felidegesítem magam, és elhagyom. Fájdalmas döntés lenne..."


Mit szeretsz benne?


"Nagyon keveset találkoztam vele, szex nem volt egy hónapon keresztül."


"csókot már úgy 2 hónapja elutasítja, arra hivatkozott hogy régen másokkal sokkal jobb volt, (ez számomra kissé sértő, de "lenyeltem","


"Nagyon szeretek ölelkezni, de nálunk ez sincs már jelen, mivel neki "erre nincsen szüksége"


"ellök magától, sokszor a kezemet sem akarja megfogni."


"Együtt alvás során kihúzódik az ágy szélére"


"közös programot szervezünk, közli hogy ő "fáradt, nincs kedve""


Ez a kapcsolat egy rakás sz_r. Sőt kapcsolatnak se mondanám.

Közli veled, hogy más jobban csókol. Ezt miért is "nyelted" le? Mar akkor kidobhattad volna a majmot.

Azt írod szereted, újra megkérdezem, mit szeretsz benne???

Mert ez ő, amiket felsoroltál. Ezeket szereted?? Egyetlen jó dolgot nem tudtál róla felsorolni. Mi tart ebben a kapcsolatban?? Örömforrásod egy deka se.

Nem számíthatsz tőle semmi jóra.

2022. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!