Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az jót jelent, ha egy férfiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jót jelent, ha egy férfiból gondoskodást váltok ki? Tetszem neki, vagy arra utal, hogy nem vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Csak távolról ismerjük egymást. Egy alapból is közvetlen emberről van szó, de nem is tudom, velem valahogy más…mintha aggódna értem, törődne velem. Nem feltétlen a tetteiből, valahogy a “nézéséből” látom ezt. Rám nézve mindig olyan “de aranyos, vigyázok rá, nehogy baja essen” mosolyt látok az arcán, amit más felé nem mutat. Eleve úgy érzem, hogy engem valahogy jobban megnéz, és már többször mondta is, hogy csinos vagyok/jól áll ez a haj/jól táncolok stb. Amikor sajnos kicsit részeg voltam, nem hagyta, hogy egyedül menjek a ruhatárhoz, hozott nekem vizet, mondta, hogy vigyázzak magamra stb. (Pedig ott voltak barátaim is, és tenyleg nem vagyunk túl jóban, igazából csak köszönőviszony meg max. egy 2 perces “hogy vagy, mizu” szokott köztünk lenni. Amikor nem volt nálam sál, megkérdezte, hogy kérem-e az övét és mondta, hogy “jaj, meg ne fázz”.

2022. dec. 22. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Vagy tetszel neki vagy gyerek pótlék vagy.
2022. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

23 éves, én meg 22. Nem hiszem, hogy gyerekre vágyna.

De inkább arra élezném ki a kérdést, hogy férfinál az mit jelent, ha ilyen törődő?

2022. dec. 22. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Én az ilyen gyámolítós sztoriktól kiszaladok a világból. 16 évvel volt nálam idősebb az első férjem, de ha ilyen apukás lett volna, soha az életben nem tudtam volna megkívánni.
2022. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg ő ilyen, nem csak veled, hanem másokkal is. Ha akarna valamit tőled, probalkozna.


24N

2022. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hmm nem tudom, nekem jól esik valamiért
2022. dec. 22. 22:34
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából egyszer már bepróbálkozott, csak akkor barátom volt, neki meg barátnője, szóval visszautasítottam
2022. dec. 22. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Akkor mégsem olyan erkölcscsősz...

Én nem foglalkoznék vele többet.

2022. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Barátnője volt és beprobalkozott? Főnyeremény a srác 🤣
2022. dec. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha leírod, hogy egyszer már bepróbálkozott a (csaja mellett), akkor áruld már el, miért teszed fel a kérdést hogy tetszel e neki vagy sem?…


Amúgy meg nem mindig céltalan a pasiknak az ilyen fokú kedvesség.. ezt így értem, ha meg akar fektetni, akkor is így kedveskednek… sőt, h őszintébb mélyebb beszélgetésetek nincs, csak ilyen jellegű dolgok, azért ne vedd komolyan..

N

2022. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok pasi nőzik igy hogy annyira segitokesz meg minden.

Ilyennel nem jo kapcsolatban lenni mert valoban minden nővel ilyenek es játszák az ártatlant a bnőjuknek hogy ő csak segitett másnak, nem nyomult amugy.

2022. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!